Stran 15 od 19 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 185

Tema: Titan risanice

  1. #141
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

  2. #142

    Privzeto

    No končno mi je uspelo.Povezava 8106
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #143
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Kako se obnese navadna cev? Glede natančnosti mislim, ker sam imam enako puško z varmint cevjo in me vedno znova pozitivno preseneti kako natančna je.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  4. #144

    Privzeto

    Jaz še ne vem, ker mi še ni uspelo spravit skozi cev niti enega patrona ( pomankanje časa).
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  5. #145
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Jaz še ne vem, ker mi še ni uspelo spravit skozi cev niti enega patrona ( pomankanje časa).
    Priporočam, da se držiš navodil za utekanje cevi. Malo dolgotrajno, a se splača.
    Poišči na netu navodila pod firmo, ki trži čistilo Forrest!

  6. #146

    Privzeto

    LP!

    Ali mogoče kdo ve koliko bi približno prišla Titan6 standard (.308Win), z nabojnikom(5) in muhami?

    Pa če se da snemljivo montažo naredit na to puško? In kje se najceneje dobi v SLO?

  7. #147
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat Blaž je objavil: Pokaži objave
    LP!

    Ali mogoče kdo ve koliko bi približno prišla Titan6 standard (.308Win), z nabojnikom(5) in muhami?

    Pa če se da snemljivo montažo naredit na to puško? In kje se najceneje dobi v SLO?

    Ker ne smemo delat reklame, poglej ZS
    Every time I feel the spirit

  8. #148
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Blaž je objavil: Pokaži objave
    LP!

    Ali mogoče kdo ve koliko bi približno prišla Titan6 standard (.308Win), z nabojnikom(5) in muhami?

    Pa če se da snemljivo montažo naredit na to puško? In kje se najceneje dobi v SLO?

    Taka puška z popustom pride manj kot jurja. Seveda se da narediti snemljiva montaža, suhl, schwenk, leupold Quick Realese, weawer, ipd
    Podrobnejše informacije dobiš na 041 399 307.

  9. #149

    Privzeto

    Hvala vsem za informacije

  10. #150

    Privzeto

    Titan 6 exluziv, lepa zadevca,zelo precizna, lahka. Pri tej puški mi je najbol všeč kopito,puška lepo sedi v rami, odusa skoraj ne čutiš. Slabost : cev ni zaščitena pred rjo in rjavi če jo ne čistiš redno. Odvisno od uporabnika kolk mu orožje pomeni, tolk jo bo čisto. Sam jo osebno čistim redno in ni problema, se pa tud držim načela da z roko ne prijemam cevi, cev je od zunaj kot nova. Sem pa že tud vido puške ki so ble rjave kot staro železo na odpadi.

Stran 15 od 19 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •