Stran 11 od 19 PrvaPrva ... 789101112131415 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 185

Tema: Titan risanice

  1. #101
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Tema je Titan risanice in naj tako tudi ostane. Za tiste ,ki pa želijo nekontrolirano debato o vsem in ničemer pa obstaja možnost odprtja svojega foruma na spletni strani moj forum in je brezplačen. Tukaj pa bo red in kot je evidentno bom vse kar nima veze z tematiko ,je žaljivo in kako drugače neprimerno brisal. Seveda pa je vsakemu dana možnost da po ZS sporoči sogovornikom karkoli hoče in ne smeti tukaj .
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #102

    Privzeto

    Ne rad se spuščam na nivo, tistega, ki mi briše zadnje napisane poste. Nima pa jajc, da bi zbrisal tiste, za katere sem prosil, oziroma zahteval in to tudi objavil.

  3. #103
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Ne rad se spuščam na nivo, tistega, ki mi briše zadnje napisane poste. ...
    brisejo moderatorji v skladu s pooblastili in pravili foruma. vzrok pa je v tem, ker se nekateri nikakor ne morejo navaditi, da se je treba drzati tem in cvekajo vsevprek. ko pridem z dopusta, obljubljam, da izbrisem prav vsak post, ki ni v skladu s temo. kot je napisal veper, imate polno svobodo odpiranja novih tem, seveda na primernem mestu. ce zelimo obdrzati pregleden forum, kar smo si lastniki vzeli za cilj, se je treba drzati pravil!!!

  4. #104

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    "brisejo moderatorji v skladu s pooblastili in pravili foruma. vzrok pa je v tem, ker se nekateri nikakor ne morejo navaditi, da se je treba drzati tem in cvekajo vsevprek. ko pridem z dopusta, obljubljam, da izbrisem prav vsak post, ki ni v skladu s temo. kot je napisal veper, imate polno svobodo odpiranja novih tem, seveda na primernem mestu. ce zelimo obdrzati pregleden forum, kar smo si lastniki vzeli za cilj, se je treba drzati pravil!!!"
    S tem odgovorom sem zadovoljen. Vseeno pa bi omenil in priporočil prakso iz enega foruma, kjer "šef", ko vidi, da je tema zašla, le to premakne v "razno".
    Briše samo žaljive in kaj jaz vem še kakšne bedaste poste in avtorja tudi začasno ali stalno "odklopi". V nobenem primeru pa ne briše posta, kot sem ga napisal jaz, ko sem napisal protest in nestrinjanje.
    Upešno veslanje!

  5. #105
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Da malo ubudim temo po daljšem času. Danes sem s svojo Titan 6 repetirko preizkušal strelivom .308 win Geco target 170 gr. Na 100 metrov sem naredil dve takile grupi, kot je ta na spodnji sliki.



    Streljal sem leže in na puški pa imam spredaj bipod (poceni varijanto s Kitajske, ki ga bo v prihodnosti zemenjal kakšen bolj kakovosten).


    Za lisice se bo po mojem kar obnesla tala municija.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  6. #106

    Privzeto

    Kar uredu zgleda ja.

  7. #107
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    pogojno uporabna

  8. #108
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Pozabil sem napisat, da gre za 5 strelno grupo. Ampak se tako vidi, če pogledaš od blizu.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  9. #109
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    no pol pa je uporabna
    To pa je že skor za na tekmo

  10. #110

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave


    Za lisice se bo po mojem kar obnesla tala municija.
    Še za marsikaj drugega, verjemi.
    V kraljestvu Zlatoroga

Stran 11 od 19 PrvaPrva ... 789101112131415 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •