Stran 19 od 19 PrvaPrva ... 91516171819
Rezultati 181 do 185 od 185

Tema: Titan risanice

  1. #181

    Privzeto

    Tvoja krogla spada med boljše glede natančnosti. Ni problematična.
    Razmisli pa o tem. Težja krogla v tako lahki puški poudari vsako napako strelca. Malo drugačen naslon ali oprijem je že vzrok za slabši zadetek. Tako težke krogle so namenjene razdaljam preko 300m. Jaz sem včasih polnil lažjo varianto (150 grain), dobijo se pa tudi 125 grain.

  2. #182
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Titan ima 1:12 twist, tako da 180gr krogle še mora normalno stabilizirat.
    Daj napolni 41.5gr, ker pri tvojih 40.2 si verjetno glih nekje vmes 41.5 bo dal brzino okrog 740-750m/s in bi to naj blo to
    Hvala. Bom poizkusil z močnejšo polnitvijo.

    LP
    Every time I feel the spirit

  3. #183
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Tvoja krogla spada med boljše glede natančnosti. Ni problematična.
    Razmisli pa o tem. Težja krogla v tako lahki puški poudari vsako napako strelca. Malo drugačen naslon ali oprijem je že vzrok za slabši zadetek. Tako težke krogle so namenjene razdaljam preko 300m. Jaz sem včasih polnil lažjo varianto (150 grain), dobijo se pa tudi 125 grain.
    Ja, zavedam se, da je največkrat vzrok za "razmetanost" zadetkov v tistemu, ki sedi za puško Zato sem dal tudi kolegom za prizkusit natančnost, pa niso bili veliko uspešnejši od mene. Vsekakor bom probal tudi lažje krogle, rad pa bi naredil dober naboj tudi iz 180 grainskih.
    Hvala za mnenje.

    LP
    Every time I feel the spirit

  4. #184
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    ilirska
    Prispevki
    1

    Privzeto titan alpha nabojnik

    Če kdo ve kje se nabojniki za 5 nabojev dobijo za manj kot 80€, puška pa je titan alpha 30-06, bi prosil za kakšen info.

    lp

  5. #185

    Privzeto titan alpha

    Sem si prvič privoščil novo puškico titan alpha 7x64, gor sem namontiral vanguard 2,5-10 x 50, prvo streljanje grupa treh strelov 2cm, zadovoljen, edina težava zaenkrat,kupil sem geco plus in je ne porine v cev ker se zatake v rob cevi. Je kdo drug tudi naletel na isto težavo, sedaj sem zamnejal municijo za sako powerhead II, vse kar je vsaj malo zaobljeno na vrhu pa požira brez težav.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice IMG_9445.jpg‎  

Stran 19 od 19 PrvaPrva ... 91516171819

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •