Stran 6 od 56 PrvaPrva ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 553

Tema: Malo humorja ne more škoditi

  1. #51
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Referent za kinologijo, tajnik, strelski referent...
    Na takih mestih ta dva lovski družini Radvanje res nista v ponos. Taki ljudje na lovce mečejo slabo luč.

  2. #52
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Ta filmček je daleč od tega da bi bil smešen. Spada pod kakšno drugo rubriko. Člana pa sta zrela za resen premislek pred organi ali še zaslužita, da jima država zaupa orožje.

    Sicer pa če lahko ljubljanski podžupan krši predpise, in celo minister dokazano ne spoštuje reda, pa se nikomur nič ne zgodi, zakaj se ga dva lovca ne bi nažrla do nezavesti. Na disciplinski komisiji, bomo pa na živo odrli kakšnega siromaka, zaradi oslovske sence.

  3. #53
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    pomlad je tu jelenjad se že pase

  4. #54
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    Veliki lovec Janez je povabil prijatelje v gostilno, da jim pokaže svoje trofeje.
    Pijače je bilo kot ponavadi dovolj in so se začeli hvaliti kdo je večji in boljši lovec.
    Janez je predlagal da bo z zavezanimi očmi po krznu uganil vrsto živali po luknji pa tip orožja, ki jo je zadelo, seveda bo sledila runda pijace.
    Res pred njega postavijo prvo trofejo. Janez potipa in pravi "medved!", otipa strelno rano: " Winchester, kalibra 308 !"
    Imel je prav in dobi stavo. Tako je vsak lovec privlekel kakšno svojo trofejo in Janez je uganjeval celo noč:
    " Srna !". Otipa luknjo:" Magnum, 9 mm !" In tako dolgo v noč.
    Zjutraj se doma zbudi, se pogleda v ogledalo in opazi da ima plavo oko.
    Obrne se k ženi in pravi: " Res da sem veliko popil, ampak če bi se stepli bi se sigurno spomnil. Le od kje imam to modrico ?"
    "Od mene !" pravi žena: "Prišel si nabrkljan domov, me prijel za ta malo, porinil prst not in glasno zakričal " Dihur, ubit s sekiro !"

  5. #55
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Melbourne Australia
    Prispevki
    139

    Privzeto



    Good one jagrBlaz, I'll have to try to remember that one.!

  6. #56

    Privzeto

    Pa še naj kdo reče,da "jagrovska",ni težka!!

  7. #57

    Privzeto

    Ker je tema zaklenjena in ker je naslov te teme " malo humorja ne more škoditi" bi kolegici Brezi rad tukaj ponudil recept za zaščito njenih ptičark.

    Draga Breza, predlagam ti, da si za zaščito svojih ptičark sedaj nujno omisliš kakšnega resastega jazbečarja. "Boje sprečiti nego lečiti!"

    Pa lep lovsko kinološki pozdrav!

  8. #58
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Postojna
    Prispevki
    6

    Privzeto Ptičar

    PTIČAR
    Novopečena lovca Peter in Janez sta od starejšega lovca kupila ptičarja-. Šla sta na lov. Cel dan sta se s ptičarjem potikala po gozdu, toda ujela nista popolnoma nič.
    "Tale ptičar pa res ni tako dober, kot ga je hvalil prejšnji lastnik!" je dejal Peter.
    "No, mogoče ga pa ne vrževa dovolj visoko!" je ugotavljal Janez. :D:D

  9. #59

    Privzeto

    Pa sta Peter in Janez kupila drugega ptučarja
    Janez strelja raco, ki pade v vodo. Ptičar steče do race in jo aportira.
    Si videl hudiča "reče Peter". Ta pa plavati ne zna

  10. #60
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Postojna
    Prispevki
    6

    Privzeto Lastna hvala

    LASTNA HVALA
    Lovec Cene reče ribiču Poldetu:
    "Včeraj sem ustrelil takega kapitalnega jelena, da je samo njegova senca tehtala deset kilogramov!"
    "To ni nič! Jaz sem ujel tako veliko ribo, da je še danes luknja v vodi!"


    (dokaj pogost pojav v naših družinah)

Stran 6 od 56 PrvaPrva ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •