Stran 10 od 56 PrvaPrva ... 6789101112131420 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 553

Tema: Malo humorja ne more škoditi

  1. #91
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Pride jagr domov nabit kot " šmajser "
    Ura štiri zjutraj
    Ker je izgubil mobi in vse ključe mu ne preostane drugega kot da pozvoni.
    Žena priteče do vrat, mu odklene in zakriči : Polde, OPROSTI, takole ne gre več naprej!!!!
    Polde odgovori : žena OPROSTIM

  2. #92
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Lovci lovijo, pijejo, lovijo, pijejo, še malo lovijo, pa še veliko pijejo. Na koncu dneva se zberejo, kolikor so jih še držale noge in pregledujejo svoj ulov. Vsak vlači izza najbližjega grma svoj ulov: zajca, lisico, fazana, srno, divjega prašiča, Franceljna... "*****ti, fantje! Franceljna smo ustrelili," reče eden. V... hipu se streznijo od groze, nabašejo Franceljna v avto in oddrvijo na urgenco v Klinični center. Čakajo, čakajo v čakalnici, nakar pride ven dežurni kirurg in reče: "Fantje, takole je. Strelna rana ni bila smrtna. Če mi vi ne bi Franceljna pripeljali že odrtega in spucanega, bi ga lahko še rešili!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  3. #93
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    lejga hunterxxxl to je pa že črni humor

  4. #94
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    "Sm vedu dam lušte zagnov iz temo vicam"
    Ja vem to je norčevanje iz lovcev
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  5. #95
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    "Sm vedu dam lušte zagnov iz temo vicam"
    Ja vem to je norčevanje iz lovcev
    Jaz sem pa mislil, da o lovcih tako kot o policajih ni vicev?!

  6. #96
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #97

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Lovci lovijo, pijejo, lovijo, pijejo, še malo lovijo, pa še veliko pijejo. Na koncu dneva se zberejo, kolikor so jih še držale noge in pregledujejo svoj ulov. Vsak vlači izza najbližjega grma svoj ulov: zajca, lisico, fazana, srno, divjega prašiča, Franceljna... "*****ti, fantje! Franceljna smo ustrelili," reče eden. V... hipu se streznijo od groze, nabašejo Franceljna v avto in oddrvijo na urgenco v Klinični center. Čakajo, čakajo v čakalnici, nakar pride ven dežurni kirurg in reče: "Fantje, takole je. Strelna rana ni bila smrtna. Če mi vi ne bi Franceljna pripeljali že odrtega in spucanega, bi ga lahko še rešili!
    Veš zakaj je Kajn Abela ubil??? Zato ker je pravil stare vice!

  8. #98
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat laso je objavil: Pokaži objave
    Veš zakaj je Kajn Abela ubil??? Zato ker je pravil stare vice!
    Ooooo, ta je pa nov!

  9. #99
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ooo, pobijal se pa naumo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #100

    Privzeto

    AJger je mel na sumu, da ga žena vara in se odloči, da bo stvari prišel do dna. Enkrat se na videz odpravi na jago ter se po dobre pol ure "nenadoma in nepričakovano" vrne.

    JAsno ko beli dan, žena z ljubimcem v njegovi postelji! Jager se začne dreti, vzame puško in vsakega postavi v svoj kot vendar je bil po naravi bolj miroljubne sorte, zato je začel tuhtat, kako se naj ljubimcema maščuje in jo po tehtnem razmisleku ugane.

    "Ajde vsak v svojem kotu se ukenjajta, pol pa zamenjajta poziciji in to pojejta, banda hudičevam" je odločil. Po opravljeni kazni se jager zadovoljen z maščevanjem prešerno odpravi v gostilno in pusti ljubimca sama.

    Prva se oglasi jagrova žena in reče svojemu ljubimcu :" Veš, jaz te imam še kljub vsemu rada!" On pa ji odgovori:" posluš baba, če bi ti mela mene vsaj malo rada, se ne bi tako zlo vsrala!"

    LP L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

Stran 10 od 56 PrvaPrva ... 6789101112131420 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •