Stran 15 od 56 PrvaPrva ... 511121314151617181925 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 553

Tema: Malo humorja ne more škoditi

  1. #141

    Privzeto

    Ko se ravno čas dopustovanja na morju bliža: http://www.vibox.ru/video/17746/

  2. #142
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    dober jo je naplavl

  3. #143
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ko se ravno čas dopustovanja na morju bliža: http://www.vibox.ru/video/17746/
    Ma, zgleda kot da je "kočka" malo preveč popila, ha, ha, lepo se kotali.To bi bil show, ko bi jo razmontiral v avtu na sedežu.

  4. #144
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Marko Gorše, Nadlesk

  5. #145

  6. #146

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ko se ravno čas dopustovanja na morju bliža: http://www.vibox.ru/video/17746/

    Pa ne moreš verjet..nikakor iz vode pa tud tko valovitega morja zlepa ne najdeš da pride val na sekundo al dve.

  7. #147
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    pred dopustom
    Kako instaliraš zelo zanesljiv brezžični hišni varnostni sistem?* V komisijski trgovini kupi par rabljenih zelo velikih delovnih škornjev (res velikih!) in jih postavi pred vhod stanovanja ali hiše. Zraven položi izvod revije "Strelski šport" in veliko posodo (res veliko!) za psa. Na vratih pusti listek z naslednjo vsebino: "Angela, s Fonzom sva šla na lovsko zvezo po dodatno municijo. Vrneva se čez pol ure. Rotweilerja raje pusti pri miru. Zjutraj sem ju peljal k veterinarju cepit, pa sta nekaj sitna".
    Avtor:: Potrošniška Mreža
    Marko Gorše, Nadlesk

  8. #148

    Privzeto

    ČESA LOVEC NE BO NIKOLI REKEL
    Sezona je predolga.
    Več časa bi moral biti z ženo.
    Moj terenec ne zmore te poti.
    Greva nakupovat, lov lahko počaka.
    Ta kos divjačine sem kupil.
    Draga, prav imaš, ne potrebujem nove puške.
    Draga, greš z mano na lov?
    Nikoli ne grem na lov brez ženinega dovoljenje.
    Mislim, da sem se izgubil.
    Premrzlo je za lov.
    Zgrešil sem.
    Ne, tako velikega pa še nisem ustrelil.
    Žena je rekla, da grem lahko z vami.
    Mi posodiš puško?

  9. #149

    Privzeto

    Na sprehodu sta mož in žena opazila reklamo za seminar o jelenih. Ker se jima je zdelo zanimivo, se odpravita poslušat. Prišla sta ravni v trenutku, ko je predavatelj govoril:
    Jelen se pari tudi do 100-krat v eni sezoni.
    Vau,zavzdihne žena,to je večkrat na dan. Lahko bi se kaj naučil od jelenov.;
    Mož pa se obrne k ženi in ji pravi: Dvigni roko in vprašaj če samo z eno košuto.




    Jože: Zadnjič sem padel z visoke stene. Med padanjem sem razmišljal o odstrelih, ki jih nisem prijavil.
    Nace:Je že morala biti visoka stena.




    "Danes si pa le zadel fazana?" vpraša žena moža, ki se je vesel vrnil z lova.
    "Nisem, enega sem celo zgrešil."
    "Zakaj pa si potem tako vesel?"
    "Sosed je zgrešil tri!"



    Mali Janezek vpraša svojega očeta lovca:
    "Oči, kaj je to vegetarijanec?"
    "Indijanci so to rekli zelo slabemu lovcu."


    Dve fazanki sedita na veji in se dolgočasita. Mimo se pripelje reaktivec in prva ga občuduje:
    "Uau, poglej, kako je hiter!"
    Druga ji ne ostane dolžna in jo hitro zavrne:
    "Tudi ti bi bila tako hitra, če bi ti rit gorela!"


    Na hribu so srne in srnjaki igrali karte. En srnjak je bil na straži. Zagledal je dva lovca in šel povedat ostalim, da prihajata dva lovca. Ostali ga vprašajo, če lovce pozna. "Ja, ja" pravi. "Poznam jih.Franc in Miha sta." Pa rečejo ostali; "O, le igrajmo naprej, saj tega dva nikoli nič ne ustrelita."




    Jože je zmeraj hodil na lov, nikoli pa ni nič prinesel domov. Pa ga žena krega: "Zmeraj prideš prazen domov!" Nekega dne, ko ge na lov si misli: "Kaj hudiča naj naredim?" in se zamisli: " Aha, že vem. Šel bom v trgovino in kupil zajca." Rečeno storjeno prinese domov zajca in se pohvali ženi:
    "Danes sem pa ustrelil zajca!" Žena pa prime zajca in pravi: "Kaj pa je ta listek na zajcu?" na listku je pisalo 100 din. To je bila cena zajca, Jože pa ji je rekel: "Napisal sem listek s koliko metrov sem ga streljal."


    upam da jih ni preveč
    Last edited by hunter1; 8. June 2011 at 09:01.

  10. #150
    Član od
    Aug 2010
    Lokacija
    primorc brez morja
    Prispevki
    48

    Privzeto V neki restavraciji v Tokiu...

    Videt japonce igrat slovenske narodne - neprecenjivo

    http://www.youtube.com/watch?v=l2QLZ...layer_embedded
    Kjer se prepirata pameten in neumen tisti tretji, kateri ju opazuje, ne vidi razlike...

Stran 15 od 56 PrvaPrva ... 511121314151617181925 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •