Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: dereze

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Citat orlova6 je objavil: Pokaži objave
    Krpan, kako pa in kam pa spraviš pol vso potrebno lovsko opremo,....
    Sem že zgoraj napisal:
    Jaz sem za asketsko jago in s seboj vzamem zamo tisto, kar je neobhodno potrebno. Čevlje, hlače, gate, srajco, puško, nož, piščalko(za srnjaka)orožni list in hunting licence.
    Zadnjič ko sva jagala z Veprom je bil vidno nezadovoljen, ker sem si izposojal njegov daljnogled, vendar mi ni rekel, da naj naslednjič vzamem svojega, ampak je rajši on prinesel dva. Sicer pa raje kot nahrbtnik vzamem kar celega Vepra, potem ni ni treba skrbeti, da sem kaj pozabil doma. Poleg tega pa štiri oči vidijo več kot dve, kar je oni dan konkretno občutil srnjaček, preden je odšel v večna lovišča.

    Se pa vedno kregava z mojim lovskim kolegom Tomažem glede lovskih koč in bivakov. Jaz pravim, da mora biti vse v koči pripravljeno za obisk (vključno z kondomi, svečkami, hrano in pijačo) on pa hoče vse prinesti z sabo. Seveda ima premajhen nahrbtnik, zato se na take podvige odpelje kar z motokultivatorjem z prikolico. Seveda potem potrebuje tudi mene, da mu pred kultivatorejm kidam sneg, in rinem njega in njegovo vozilo v klance.
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    ok hvala vsem za podrobne informacije..upam da si bom do naslednje gamsje jage ze priskrbel ta prave dereze! sicer nimamo lovisce v visokogorju,vendar je tu pa tam tudi pri nas kaksen "neprehoden" teren,tako da bojo sigurno prav prisle tudi dereze v nahrbtniku in na nogah seveda

    hvala ,lp

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    eeee ,sem jih ze dobu! sm sou u hervis pogledat,zle ko majo razprodajo
    kupil sem neke univerzalne,za na peto,ali na sredo podplata,pa se po sirini se jih da prestavljat,majo stiri zobce,pomoje bojo kr vredu! diver hvala..sicer "ste" mal dragi,ampak vredu,sigurno bojo sluzile svojemu namenu..

    lp

  4. #14

    Privzeto

    ni za kaj - če se ne motim si kupil znamko Ferinno, ki je res malce dražja ampak zelo kakovostna.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    mislim da niso te,najdu sem jih na gosjakovem nicku,ki je objavljen na prejsnji strani...mislim da so CAMP 4-zobne Quattro! po moje bo kr vredi zadeva za hojo po nasih hribih..
    hvala vam..

    lp

  6. #16
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Zaenkrat samo v informacijo.
    Ker bomo z oglaševanjem začeli nabirati denar ki bo omogočal delovanje in vzdrževanje teh strani, morebiti celo rast, bomo začeli objavljanje trgovin in takorekoč njihovo oglaševanje moderirati.
    Konkretne informacije o trgovini si boste morali pošiljati preko zasebnih sporočil, trgovine pa se bodo lahko predstavile preko oglasnih pasic ali predstavitvenih člankov. Dovoljena pa bo omemba trgovin, katere bodo imele na straneh oglas.
    To nameravamo vpeljati kmalu. Takrat bomo to jasno objavili.

    LP

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto


    Pa bo (je) to izvedljivo??
    se pridruzujem tvojemu razmisljanju,mislim da ne bi bilo nic narobe ce bi se to uvedlo.--se bomo pa pac po ZS pogovarjal

    Aja..nazaj k temi

    lp

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •