Stran 23 od 23 PrvaPrva ... 131920212223
Rezultati 221 do 222 od 222

Tema: Polavtomatske risanice

  1. #221

    Privzeto

    Citat Jack0709 je objavil: Pokaži objave

    Se opravičujem za nenehna vprašanja, ampak tak sem pač po naravi, da kar ne vem oziroma me zanima sprašujem, pa brez zamere....

    LP!
    Saj zato pa je ta forum. Čeprav je včasih več prepirov kot debat.
    Daljnogledi so bili Zrak, 4x32.
    Puška se res hitro razstavi in bat je kromiran torej ga ni treba vsakič čistiti. Ampak, če si vsaj malo pedanten, boš to naredil.
    Nisi napisal, koliko boš dal zanjo. Puška danes je kot avto. Ko ga kupiš je takoj vreden 30% manj. In, če ne boš zadovoljen z njo, ti samo leži v omari.
    Meni je predolga in okorna. To občutiš pri plezanju na prežo in v avtu. Se pa z njo lepo strelja. Na 300m sem držal krog 20cm vedno. Pa tudi na strelivo ni občutljiva saj ima regulator plinov za povratno delovanje.
    Poglej še kakšno drugo. Včasih se najde kakšna dobra tukaj pri oglasih (Browning bar)

  2. #222

    Privzeto

    Ja res je forum je za te stvari, samo sem opazil, da kolikor preveč sprašuješ, te že kmalu začno miriti, češ, da pišem neumnosti.... No nisi mi še povedal, kako je z razbijalcem plamena, ker si omenil oteženo čiščenje.... Ja drugače bi me puška prišla slabih 800€, ampak je pa kot iz škatle, nobene praske nič, še lepo konzervirana, tako da se vsa sveti, dobil pa bi jo z 4x32 dalnogledom, 4 nabojniki, jermenom..... Ja v to sem se nekako zagledal, tako da po drugih sploh ne gledam, no na hitro sem, samo ko te že rabljena pride 1200€ me vse mine... Browninga sem tudi že ogledoval, samo so cene preprosto previsoke... Čeprav, če smo iskerni tudi m76 ne bi smela biti vredna več kot 500€, ampak če so osli taki kot jaz, da to kupujemo, potem takem problema ni :icon_:

Stran 23 od 23 PrvaPrva ... 131920212223

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •