Stran 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 222

Tema: Polavtomatske risanice

  1. #101

    Privzeto

    Citat kuglaabc je objavil: Pokaži objave
    Zlatorog, aje to samo firbec al je namen nabave. Polautomat ni lovska puška!!! MOJE MNENJE IN PREPRIČANJE.
    Mal za kr tko, tisti, ki jo pa imate naj vam pa odlično služi.
    M98 tudi ni lovska puška.

  2. #102
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Jurklošter
    Prispevki
    47

    Privzeto

    Bravo Janez!

    Drugače uredu zadeva v kalibru 30-06!
    Moje mnenje je da divjadi moramo oziroma smo ji dolžni dati možnost rešitve oziroma pobega!!!!!!
    Vsem enocevne prelamače pa bo!!!!

    lp
    amwin

  3. #103

    Privzeto

    Kaj ni isto da recimo vržeš na flako 3 pujse v enem pogonu z polavtomatom,pa jih recimo z repetirko nebi,kot da ustreliš v treh pogonih recimo po enega pujsa.
    Plan pač mora biti narejen in ni važno ali je v enem ali desetih pogonih. In ne vem zakaj bi dajali divjadi možnost pobega,saj streljamo po planu. kaj ni boljše da je plan čimprej narejen ne pa da celo jesen in zimo kolovratimo s psi po gozdovih na pogonih.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #104

    Privzeto

    pol je pa najbolse da si kupimo avtomate in gas v gozd in v enem dnevu naredit cev plan. nevem ce bi bil to se lov.

  5. #105

    Privzeto

    Citat kuglaabc je objavil: Pokaži objave
    Zlatorog, aje to samo firbec al je namen nabave. Polautomat ni lovska puška!!! MOJE MNENJE IN PREPRIČANJE.
    Mal za kr tko, tisti, ki jo pa imate naj vam pa odlično služi.
    kuglaabc,saj veš da sem bolj firbčen, sem pa vesel da si ponovno z nami.
    V kraljestvu Zlatoroga

  6. #106
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Kaj ni isto da recimo vržeš na flako 3 pujse v enem pogonu z polavtomatom,pa jih recimo z repetirko nebi,kot da ustreliš v treh pogonih recimo po enega pujsa.
    Plan pač mora biti narejen in ni važno ali je v enem ali desetih pogonih. In ne vem zakaj bi dajali divjadi možnost pobega,saj streljamo po planu. kaj ni boljše da je plan čimprej narejen ne pa da celo jesen in zimo kolovratimo s psi po gozdovih na pogonih.
    lp
    Denis Jež, jaz bi se kar strinjal s tabo
    Kolikor poznam zadeve u vaši lovski družini, je še dobro da imajo tebe, ker če ne bi bla s planom kar kriza

  7. #107

    Privzeto

    Janez Valentič, imaš prav. Pa Remington, pa Manliherca, pa.... .
    Kaj pa je lovska puška. Mal te bom zbodu, frača, a?

  8. #108
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    ...Plan pač mora biti narejen in ni važno ali je v enem ali desetih pogonih. ...
    O avtomatu le toliko, da je prvi strel lahko premišljen in žival ocenjena, ostala dva pa sta na blef. Še edino opravičljivo se mi zdi, da omogoča hiter popravek ob zastrelitvi.
    Običajno pa je polavtomat orodje, ki neselektivno pobija in ranjuje vse kar prileti mimo štanta.

    O pogonih pa le toliko, da so dejansko tradicionalna potuha neaktivnostim med letom, ki se izvaja z izgovorom, da plan še ni realiziran.

    Smo pa mimo teme, katere naslov se glasi Winchester SXR Vulcan.

  9. #109

    Privzeto

    Odlično, ZR7.

  10. #110

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    O
    Običajno pa je polavtomat orodje, ki neselektivno pobija in ranjuje vse kar prileti mimo štanta.
    .
    Neselektivo pobija in ranjuje strelec ne njegovo orodje. Neselektivno lahko streljaš tudi s fračo.

Stran 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •