Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 66

Tema: Risanica 7,62x54R

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    nekje na notranjskem
    Prispevki
    7

    Privzeto

    Municija za 0.23 evra je vojaški naboj češke vojske.
    Čeh (Sp) in Sako(Superhamerhead) sta se pri meni izkazala za zelo dobri krogli.Ostalih se nisem imel priložnosti preizkusiti,tako da ne morem komentirati.Razen PPU iz vojaškega arzenala bivše Juge,ki pa se je pri strelih v tartčo izkazal za zadovoljivo izbiro,kar se tiče trening municije,edino po koncu sledi drgni,drgni...itd.

  2. #22
    ZR7 Guest

    Privzeto

    No, evo. Zadeva doma in že vpisana v orožni list. Zanimiva militarija, za lov pa grda kot smrtni greh s tistim vojaškim kopitom. Sedaj je potrebno le še po municijo in zadevo stestirat. Če bodo rezultati dobri v kar se po odzivih drugih nadejam, dobi puška malo predelav in novo kopito. Zdajšnje je take oblike, da se ga pri najboljši volji ne da uporabiti, četudi bi se pozvižgal na estetiko.

    Ste ostali že po internetu preverili dejanski izvor svojih Mossinov?
    Delali so jih namreč malodane na vsaj polovici sveta. Moja je kitajskega izvora letnik 1954.

    Narejena kopita se dobijo v ZDA po zelo ugodni ceni. Koliko bi bili potni stroški, da pride do nas? Kdo ve?

    Pa še to? Ali je bilo potrebno pri streljanju nastaviti muho? Seveda ko ste streljali brez bajoneta.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Kakšna slika mogoče?

  4. #24

    Privzeto

    No ZR7 a bo kakšna slika in opis kakšnih izkušenj s streljanja? A še nisi dobil municije?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #25

    Privzeto

    Rebec je dobil zdaj še dolgo verzijo Mosin Nagant. Zadeve so kot nove, cena je pa 110€.
    Semper Fi

  6. #26

    Privzeto

    Kaj pa noben od tistih, ki ste kupili zadnjič to krajšo verzijo ne napiše kako se obnese pri streljanju? A ni nabojev ali kaj?

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  7. #27

    Privzeto

    Naboji so in puška laufa. Samo nastrelit jo moram. Mi nese desno-dol. Čakam kolega,da mi jo bo nastrelil, ker je maček zato. Jo bom jutri prinesel seboj pa jo boš lahko pestval.:icon_:
    Semper Fi

  8. #28

    Privzeto

    Zmenjeno!

    Ker me res zanima kako to čudo zgleda v živo. Se resno tudi ogrevam, da bi nabavil pa bomo videli kako bo.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #29

    Privzeto

    Jest tud,jest tud!!!!!
    Drgač ma pa Glančnca celo reč pocen municije za to pukšo! Sam ne vem kok genau je cena,vem pa, da je bla zlo pocen!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #30

    Privzeto

    Če je manj kot 23 centov jo pridem iskat, ko mi jo bo zmankalo.
    Semper Fi

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •