Stran 20 od 24 PrvaPrva ... 10161718192021222324 ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 233

Tema: Municija PPU - Prvi partizan

  1. #191

    Privzeto

    Vzamem jest...
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #192

    Privzeto krogle PPU Grom

    Krogle prodaja spletna trgovina Rebec za 8 milimetrske bom pogledal. 7 milimetrsk 500 kosov je 239 EUR. Kako bi stopili v kontakt in jih skupaj kupili. Predlagajte!

  3. #193

    Privzeto

    Citat maks je objavil: Pokaži objave
    Zanima me če kdo uporablja municijo prvi partizan krogla grom in mi lahko pove kako je zadovoljen z njo kaliber 7x64.

    Sem poskusil na tarči na 100m, 6 strelov,.. Grupacijo sem dobil v A4 format :) Šibrenica ma bolšo grupacijo :)))) enak rezultat je bil s 30-06...
    Začuda z 8x57, streljano bolj po lovsko, je bila grupacija ca 5 cm, kar je OK!!

    No šalo na stran, enim, pa baje nese kar solidno...

    lp

  4. #194

    Privzeto

    Meni je tovarniški GROM v cz550 delal grupe 5-10cm/100m, kolegu v sako tudi okoli 5cm. je pa verjetno v doma polnjenih nabojih bolje ker je bolj prirejeno posamezni puški. Veliko vas pravi za lovsko uporabo je to OK, ampak 5cm puška, 5cm strelec, 5cm božja roka...pa stvari niso več optimalne.

  5. #195

    Privzeto

    Mišljeno je da je grupacija 5cm , na meji lovske uporabnosti, ob predpostavki da sta strelec in božja roka na 0,000 cm

    če obrnemo zadeve, da strelec in božja roka nudita vsak po 5 cm, puška + streliva pa so uravnani 0,00 cm, je seštevek kar slab; pod črto, sploh ne ne smemo jagat, ker ni nobena stvar na jagi 100% ziher
    Last edited by Pinkfloyd; 23. August 2014 at 18:23.

  6. #196

    Privzeto

    Ja glej, jst sm uzel srnjaka vsabo domu, kolega ga pa ni...pa so ga iskal s psom.

  7. #197

    Privzeto

    Citat Dule je objavil: Pokaži objave
    ampak 5cm puška, 5cm strelec, 5cm božja roka...pa stvari niso več optimalne.
    Tisti, ki se zanašajo na boga morajo vedeti, da je ta povsod. Zato so tudi zadetki povsod. Včasih tudi kakšen tam, kjer mora biti.
    Če pa ni je pa tako bog kriv. Samo, da mi nismo pa je dobro.

  8. #198

    Privzeto

    Bom pa še jaz napisal svojo izkušnjo z gromom. Imam puško CZ 550 štuc, v kalibru 308. Z originalnimi naboji sem poskušal streljat pa se mi je težko zapiral zaklep, zato sem se odločil da mi prijatelj napolni 11g krogle v druge tulce. Rezultat odličen, letos sem odstrelil 11 prašičev od tega vsaj dva na rzdalji čez 100m, gamsa na okrog 200 ali mogoče še kaj več metrov, vsaj dve lisici, od katerih ni bila niti ena pod 80 metrov in mladico na cca100m, vsi zadetki točno tam kjer sem pomeril, tako da krogel grom zaenkrat ne zamenjam, ker sem z njim zelo zadovoljen. Prav tako so zadetki v tarči enako zelo dobri, sem pa streljal na hitro, naslon leže pa je bila grupa pet strelov v manj kot 5cm.

  9. #199

    Privzeto

    Citat robert13 je objavil: Pokaži objave
    Bom pa še jaz napisal svojo izkušnjo z gromom. Imam puško CZ 550 štuc, v kalibru 308. Z originalnimi naboji sem poskušal streljat pa se mi je težko zapiral zaklep, zato sem se odločil da mi prijatelj napolni 11g krogle v druge tulce. Rezultat odličen, letos sem odstrelil 11 prašičev od tega vsaj dva na rzdalji čez 100m, gamsa na okrog 200 ali mogoče še kaj več metrov, vsaj dve lisici, od katerih ni bila niti ena pod 80 metrov in mladico na cca100m, vsi zadetki točno tam kjer sem pomeril, tako da krogel grom zaenkrat ne zamenjam, ker sem z njim zelo zadovoljen. Prav tako so zadetki v tarči enako zelo dobri, sem pa streljal na hitro, naslon leže pa je bila grupa pet strelov v manj kot 5cm.
    Tega prijatla pa poznam.
    ..in ravno preverja "ladunge" za tvojo flinto in kroglo...
    Last edited by Bertolin; 29. September 2014 at 14:01. Vzrok: tiskarski škrat (ladune - "ladunge"

  10. #200

    Privzeto

    Kar ne morem verjeti. Same pohvale za Grom. Ko sem jaz pred par leti tako pisal pa same kritike. Da poceni ne more biti dobro itd.
    Samo podražiti so morali pa je krogla takoj boljša.

Stran 20 od 24 PrvaPrva ... 10161718192021222324 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •