Stran 14 od 24 PrvaPrva ... 4101112131415161718 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 233

Tema: Municija PPU - Prvi partizan

  1. #131

    Privzeto

    - Vsaka krogla ni za vsako cev. Pri polnitvi ni odvisno samo od krogle ampak od mnogo dejavnikov, npr. smodnik (proizvajalec in od tipa smodnnika) , količina polnitve itd.......
    Da bi pa najdel univerzalno kroglo, da bi bila zelo dobra krvna sled in malo poškodb,da divjad pade na mestu,........, pa se enačba pri meni nikoli ne izide

    Glede na to kaj je pa lovsko uporabno pa vsi vemo definicijo opravljana prestrela z risano cevjo,... Etično sprejemljivo pa sigurno ni da ti razme?e zadetke po celi tarči.

  2. #132

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    ne vem sicer o kateri krogli govoriš, pomirim pa te lahko s tem, da mi v bokarici 7x65R (sicer SP krogla) tudi trosi po celi tarči. to je 15cm in več na 100m.

    V 7x64 sem preiskusil tako SP in grom, v 308 pa samo grom. V glavnem katastrofa kar se natančnosti tiče.

  3. #133

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    V 7x64 sem preiskusil tako SP in grom, v 308 pa samo grom. V glavnem katastrofa kar se natančnosti tiče.
    Govoriš o Grom krogli ali municiji?
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #134
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Grom v domačici dela odlično...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  5. #135

    Privzeto

    Danes sem nastrelil piko (7x64) z gromom. Glede na to, da mi pika pokrije velik del tarče sem na 35 in 70 metrov zadovoljen z rezultatom. Uradno nastrelitev bi napravil brez večjih težav.

  6. #136
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Ali kateri od vas uporablja grom v polavtomatski puški kal 30/06?
    Kako se kaj odnese? A morda prihaja do zastojev?

    Hvala in Lp.

  7. #137

    Privzeto 308

    Zdravo.

    Mene pa zanima, če je kdo od vas imel težave z zapiranjem zaklepa pri Grom-u 308 Win. Naboj ne gre gladko v ležišče.

  8. #138

    Privzeto

    Tulec je potrebno v prvi matrici dost globoko poriniti, da se tulec utrezno oblikuje, ter ko začneš polniti je potrebno po specifikaciji izmeriti celotno dolžino naboja, da ni predolgi.

    Do problem rado pride tudi pri polavtomatskih risanicah. te tulce jaz zavržem.

  9. #139
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat daco je objavil: Pokaži objave
    Zdravo.

    Mene pa zanima, če je kdo od vas imel težave z zapiranjem zaklepa pri Grom-u 308 Win. Naboj ne gre gladko v ležišče.
    Pa je polnjeno ali original strelivo?

  10. #140

    Privzeto

    Gre za original povnjeno strelivo.

Stran 14 od 24 PrvaPrva ... 4101112131415161718 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •