Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 46

Tema: Dolžina risane cevi

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zlatorog je objavil: Pokaži objave
    ... je pa res da si tudi nekateri puškarji niso enotni glede tega vprašanja, tako da so eni za eni pa proti. LP
    O teh rečeh tudi jaz nimam pojma. No ja, na grobo se mi določene razlage zdijo smiselne, to pa je tudi vse, saj gre za celo znanost in več faktorjev ki vplivajo na končen rezultat.
    Ali gre pri krajših izvedbah hitrih kalibrov kot je npr. 30-06 za kaj drugačne korake navoja ipd. oz. ali so cevi identične daljšim in so le krajšane? To bi bilo zanimivo vedeti.

  2. #12

    Privzeto

    Upam da se bo kakšen strokovnjak vključil v debato in stvari pojasnil, da se tale moj kamerad s krajšanjem cevi ne bo zafrknil. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  3. #13

    Privzeto

    Ko smo ravno pri ceveh,vidim da se jo da skrajšati na minimum 48cm,govorim za 8x57IS,me pa zanima koliko se gibljejo okvirne cene cevi,ker jo je potrebno zamenjati.Zanima me še okvirna cena za žigosanje?
    lp

  4. #14

    Privzeto

    Zajec a si jo iztrošil?

  5. #15
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Ko smo ravno pri ceveh,vidim da se jo da skrajšati na minimum 48cm,govorim za 8x57IS,me pa zanima koliko se gibljejo okvirne cene cevi,ker jo je potrebno zamenjati.Zanima me še okvirna cena za žigosanje?
    lp
    Za cevi računaj nekje nad 300€.

  6. #16

    Privzeto

    Ne nisem iztrošil sm eno manliherico imam cuk ruk,pa sem gledal kako jo bi uštimal pa me zanima.Za to cev pa nisem čisto preprican če je OK.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Nova cev v Borovljah pri Glanznigu 193 Eur.Za ceno žigosanja pa ne vem.

  8. #18

    Privzeto

    bock kanj uma ceno 100€ prasaj raje v krizevce.

  9. #19

    Privzeto

    Kolk pa kej dolžina vpliva na pok.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  10. #20

    Privzeto

    Krajša kot je bolj poči.

Stran 2 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •