Stran 5 od 14 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 138

Tema: 9,3x62

  1. #41
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    P.S. Vamp je razen vstopne in izstopne luknje ostal cel, tako da tudi župce ni bilo toliko.

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    + zadeta ni bila nobena mišica razen tiste nizko v vratu tako da je meso skoraj 100% nedotaknjeno.

  3. #43
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Zanima me, katero kroglo v omenjenem kalibru priporočate za lov (srnjad, gams, muflon, divji prašič, jelenjad). LPT
    Trotovšek

  4. #44

    Privzeto

    Jaz osebno ti priporočam kakšno tako kroglo, kot jo uporablja Miš93, kot jo ima na sliki. Sam sem streljal gamsa z Sierro, ampak sem razočaran (smo ga mogli iskat, ni pa bilo slabo zadeto.)

  5. #45

    Privzeto

    Sam uporabljam H-mantel 16,7g in sm prezadovoljen z njim pa naj bo to srnjad ali pa vse tja do medveda.Pa tud razdalja tja do 250 metrov ni problem.Pada pa vse na mestu ali 10 metrov od nastrela.Podplutbe pa skoraj ni.

  6. #46

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    Jaz osebno ti priporočam kakšno tako kroglo, kot jo uporablja Miš93, kot jo ima na sliki. Sam sem streljal gamsa z Sierro, ampak sem razočaran (smo ga mogli iskat, ni pa bilo slabo zadeto.)
    Če boš še kakšnega gamsa streljal, predvsem v prsku. boš še večkrat razočaran. Pa ni kriva krogla

  7. #47
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Počasi se bom lotil dela, ker me že kar malo srbi pod prsti, pa še jaga se bliža koncu, tako da bo treba drugač cajt porabit :)

  8. #48
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Tomaž zanimiva izbira smodnika (VV150 - precej počasen?) za 19g TUG (UNI) - kakšne hitrosti dobivaš?

    Moji favoriti zaTUG-e so malo hitrejše gorljivi VV135, R903 IMR(H)4895...

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Počasi se bom lotil dela, ker me že kar malo srbi pod prsti, pa še jaga se bliža koncu, tako da bo treba drugač cajt porabit :)
    Morda pa končno pridem na vrsto tudi jaz!!

  10. #50
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat miš93 je objavil: Pokaži objave
    Tomaž zanimiva izbira smodnika (VV150 - precej počasen?) za 19g TUG (UNI) - kakšne hitrosti dobivaš?

    Moji favoriti zaTUG-e so malo hitrejše gorljivi VV135, R903 IMR(H)4895...
    Najpočasnejši ki sem probal je bil 140 pa so ble hitrosti do 690 z 150 pa 730 pol pa se mi je samo pritisk povečeval ce sem večal polnjenje. In pol magična formula(magnum netilke) in zdej dobim 750m/s. Z original pa pride 700...

Stran 5 od 14 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •