Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 211

Tema: Zastavine risanice

  1. #41
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto


    Mogoče kr delajo švabi dobre puške?
    So pa vseeno mal drage, to se strinjam.
    Si pa ti Tine potrdil mojo trditev, da je treba Zastavo nest h puškarju, tud ko kupiš glanz novo. Recimo Češke puške so malo dražje kot Zastavine, imajo pa snemljiv nabojnik (uni boljši modeli). Tako da če je volja in malo znanja, se to da narest.

    Švabi se trudijo biti pri svojem delu natačni, in samo to jih rešuje. Čeprav so tudi izjeme, ko ga polomijo, ampak če je to hud polom, ponavadi dobiš novo robo. Poznam primer Sauerja ki ni dobro nesel, puška poslana v tovarno, prišla z novo cevjo, nesla v nulo.

  2. #42
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    majstri, baje da se takrat drugih pušk sploh dobilo ni...

    je pa nekaj, da tud zastavce nesejo kar dobro. v naši ld jih je sigurno 70%, 20%je čehinj, deugo so pa šminke nemške in laške...

    in tisti, ki jagajo največ imajo neke "čudne tan?are" in ne nekih sauerjev, blaserjev in mauserjev...

    LP
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #43
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Dobilo se jih ni, pač lepota bivšega sistema. Tudi municije se ni dobilo druzga kot 7x64 in 8x57. Še ena lepota bivšega sistema.

  4. #44

    Privzeto

    Jaz osebno ne kupim nobene nove Zastave več, ker sem imel tolk dodatnih stroškov da bi dobil novo Titan puško.
    Kar se pa točnosti tiče pa nimam pripomb.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  5. #45
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat tikkat3 je objavil: Pokaži objave
    Dobilo se jih ni, pač lepota bivšega sistema. Tudi municije se ni dobilo druzga kot 7x64 in 8x57. Še ena lepota bivšega sistema.
    baje imajo vse stranke svoje forume. poskusi tam
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  6. #46
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Jaz osebno ne kupim nobene nove Zastave več, ker sem imel tolk dodatnih stroškov da bi dobil novo Titan puško.
    Kar se pa točnosti tiče pa nimam pripomb.
    Točno o tem sem govoril.
    Tine, prvi si pa ti omenil, da se tega ni dobilo. Jaz sem samo povedal zakaj.

  7. #47
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat tikkat3 je objavil: Pokaži objave
    Točno o tem sem govoril.
    Tine, prvi si pa ti omenil, da se tega ni dobilo. Jaz sem samo povedal zakaj.
    dobilo se je, samo je bilo to zelo težko dobit...

    kot tudi čokolado milko...

    ne s politiko. vendar pa dajmo si priznat, da z zastavo in čehom ni nič narobe. razen seveda. šminkerji ne prenesejo tega.

    pa kljub vsemu. raje leseno zastavo kot plastičen blaser.

    evo kost je vržena....

    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  8. #48
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat tikkat3 je objavil: Pokaži objave
    Dobilo se jih ni, pač lepota bivšega sistema. Tudi municije se ni dobilo druzga kot 7x64 in 8x57. Še ena lepota bivšega sistema.
    Ta je pa tako bosa, da bolj ne bi mogla biti.
    Poznam precej starih jagrov, ki so v tistem času imeli kalibre, ki so še danes redkejši od tistih nekaj danes popularnih. In jih niso imeli le za v omare.
    Ravno prejšnji teden sem bil pri enemu, ki ima še polno omaro razne municije in se čudil zanimivim embalažam. In da bo še bolj hecno, ravno kalibrov, ki ju ti omenjaš, ni nikoli imel. Večina pa je bila kupljena ravno v Ljubljani, le nekaj pa v Avstriji.

    Je pa res, da je bilo treba včasih kaj počakati, tako kot je to danes še vedno tudi pri renomiranih trgovcih evropskega kalibra. Imam tudi sam nabavljeno drugačno municijo kot sem si prvotno želel, ker še danes skoraj po enem letu željene ni moč dobiti, kljub obljubam.

  9. #49

    Privzeto

    Jaz bi pa samo to rekel! Doma ima zastavo 30.06 na leto "prebrne" najmanj 50 komadov rajši 70, je čisto delavna puška ampak natančna do mm... Seveda se po izgledu ne more primerjati z nemkami ampak vseeno, jaz jo rabim vsak dan in mi je prav malo važno kako izgleda...! Pa ne me narobe vzet, na ta način da karkoli mečem slabo luč na katere druge puške...

  10. #50
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat Nautillus je objavil: Pokaži objave
    Jaz bi pa samo to rekel! Doma ima zastavo 30.06 na leto "prebrne" najmanj 50 komadov rajši 70, je čisto delavna puška ampak natančna do mm... Seveda se po izgledu ne more primerjati z nemkami ampak vseeno, jaz jo rabim vsak dan in mi je prav malo važno kako izgleda...! Pa ne me narobe vzet, na ta način da karkoli mečem slabo luč na katere druge puške...
    na facebooku bi kliknil gumbek "všeč mi je":icon_:
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •