Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 211

Tema: Zastavine risanice

  1. #21
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    je mogoče tak?če je sem interesent za nakup


    ja, ravno tak. pa tud v 30-06.

    ni ravno kaka lepota, vendar pa dela.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #22

    Privzeto

    Imam 7x64 pa že dal casa iščem snemljiv nabojnik pa mi ga še ni ospelo kje dobit.sem interesent za nakupče pozna kateri kje jih lahko dobiš.hvala

  3. #23

    Privzeto

    Očitno je veliko zanimanje za nabojnik. Če ima kdo informacijo, kje se da nabavit, naj nam to prosim sporoči.

  4. #24
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Boljše puške imajo snemljiv nabojnik že serijsko ;)
    Če preračunaš, kolk denarja moraš dat na Zastavo, da ja uštimaš, prideš kmalu do računice, da se bl splača data v štartu malo več denarja in imaš "out of the box" spodobno puško.

  5. #25

    Privzeto

    Ni čisto tako. Sam imam plastičen nabojnik, ki jih je izdeloval gospod iz Obale. Pred 4 leti me je prišel 5000 sit. Sedaj jih ne izeluje več.
    Je pa res, da je v Bocku kovinski nabojnik bistveno dražji. Če se ne motim, je okoli 200 evrov.

  6. #26
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ti plastični nabojniki niso bili kvalitetni. Sicer pa meni štrleči nabojnik ni všeč in imam raje tako kot je-tovarniško .

  7. #27

    Privzeto

    Sam imam slabe izkušnje z plastičnimi nabojniki. Naboji izpadajo iz nabojnika ali pa se zatikajo v nabojniku.
    lp.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Nabojnik

    Zanima me katere prednosti ima snemljivi nabojnik pri zastavi, valjda je 5 šusov dovolj ali ?

  9. #29
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Zanima me katere prednosti ima snemljivi nabojnik pri zastavi, valjda je 5 šusov dovolj ali ?
    Zame je prednost snemljivih ali dodatno obdelanih serijskih nabojnikov pri Mauserjih v tem, da so naboji lepo v vrsti in se lepše podajajo v cev. Dober nabojnik ali dodatno obdelan serijski tudi poskrbi, da se konice nabojev ne deformirajo.

  10. #30

    Privzeto

    Prednosti snemljivega nabojnika vidim v tem, da pri vsakokratnem praznjenju puške z fiksnim nabojnikom ne rineš naboje v cev in jih jemlješ ven oz. odpiraš spodnji del fiks.naboj. in potem potleh loviš naboje.
    Meni osebno je to največji minus pri puški - fiksni nabojnik, ampak kaj češ...

Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •