Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 36

Tema: Formula 1

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Formula 1

    http://24ur.com/naslovnica/novice/mo...18_3112963.php

    Vozniku Formule 1, Lewisu Hamiltonu, so zaradi prehitre vožnje na francoski avtocesti odvzeli vozniško dovoljenje

    Upss, sorry, izbrisal sem prvi post teme, ne vedoč, da to pripelje do izbrisa celotne teme.
    Last edited by ZR7; 21. December 2007 at 19:20.

  2. #2

    Privzeto

    No pa se je začelo, nihče več ne komentira dejanj iz sveta F1.
    Sem mislil, da bo veper kaj napisal, pa vidim, da ima z kidanjem snega precej preglavic in časa, tako, da se bom kar jaz oglasil.

    Res v prvi dirki je imel ferrari smolo na pretek, sedaj v drugi tekmi pa smo že dokazali razmerje napram ostali, predvsem proti "črnuhu" , ki niti blizu ni bil.
    Massa je malo zaletav letos, ker je hotel takoj dokazati, da bi sedaj mogoče bil on številka ena pri ferrariju, ampak se bo moral še sprijazniti z dejstvom, da Kimi je pač Kimi. Ga bodo pa sedaj malo postavili na realna tla, tako, da naslednjič bosta stala oba ferrarija na stopničkah. Tudi letos pričakujem dvoboj na "nož", čeprav nam rdečim ostane rezina, ostalim pa le leseni del.

    Veper v mojem imenu čestitke nam rdečim, pa upam, da si se sedaj spočil od kidanja.

  3. #3
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto Že spet s polnimi jadri

    Danes je že tako,da je vse popolnoma rdečeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee in prav je tako. Prav je tudi,da je BMW na tretjem in četrtem mestu. In nikakor ni prav,da je Mercedes na petem in trinajstem,ker si zaslužijo najmanj devetnajsto in dvajseto!:
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #4

    Privzeto

    Bravo veper, veš da tako kot si ti srečen, sem jaz nesrečen, ni še konec sezone se je šele začela, spomni se prve dirke.

  5. #5

    Privzeto

    Forza Ferrari!!!

  6. #6

    Privzeto

    Se pozna,da so "Lojzu H.",odvzeli vozniško,ker ga je tako lomil-škoda za mercedes,dobro za ferrari!
    Ali pa so pustili ferrariju malo veselja???

  7. #7
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Počasi bo treba gledat vsako drugo dirko,ker RDEČIIIIIIIIIIIII ZMEREJ ZMAGAAAAAAA- ha ha ha ha ha ha ha h aha ha ha ha aba h gh ui9h?p9816
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Rdeči so bli zmeraj ta bol, a šport, a politika

  9. #9
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ja Lunj nekako takole ane MI SMO TITOVI , FERARRI JE NAŠ
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #10

    Privzeto

    Samo da pri mercedesu dajo, od zetorja mašino notri,potem boste pa videli!

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •