Stran 11 od 22 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 212

Tema: Tekoče tekme

  1. #101

    Privzeto

    [QUOTE=wolf1;40696]....eh si dolgočasen ratal.

    wolf1 pa ti vidiš da se ponavljaš, v bodoče bodi raje tiho glede takih komentarjev, pa boš naredil uslugo sebi in nam boš polepšal dan.Pa ko ne boš imel kaj delat se primi mamico za kiklo pa malo pavčka pocuzaj, strelce pa pusti primiru.(ostali ki morate to čitat se pa vam opravičujem)

  2. #102
    ZR7 Guest

    Privzeto

    [QUOTE=ostrostrelec.pero;40707]
    Citat wolf1 je objavil: Pokaži objave
    ....eh si dolgočasen ratal.

    wolf1 pa ti vidiš da se ponavljaš, v bodoče bodi raje tiho glede takih komentarjev, pa boš naredil uslugo sebi in nam boš polepšal dan.Pa ko ne boš imel kaj delat se primi mamico za kiklo pa malo pavčka pocuzaj, strelce pa pusti primiru.(ostali ki morate to čitat se pa vam opravičujem)
    Uhuhuuuuuuu!:icon_:
    Očitno se strelci že ogrevajo za krut obračun na Trebelnem.

    Torej točno opoldne obračun pri Trebnje koralu.

  3. #103

    Privzeto

    Glej zr7, ta del foruma je namenjen strelcem, in vse konstruktivne debate na to temo so dobrodošle.Saj mi je bilo malo žal za pikri odgovor wolfu, ampak upam da se je malo zamislil. Tebe in ostale forumaše pa pozivam da če si upate narediti ekipo foruma ste dobrodošli na tekmi.

  4. #104
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Glej zr7, ta del foruma je namenjen strelcem, in vse konstruktivne debate na to temo so dobrodošle.Saj mi je bilo malo žal za pikri odgovor wolfu, ampak upam da se je malo zamislil. Tebe in ostale forumaše pa pozivam da če si upate narediti ekipo foruma ste dobrodošli na tekmi.
    Hmmmm, tole bi bilo pa za premisliti. Prmejduš, da bi bilo fajn, ko bi Veper tja ekipo pripeljal. Saj nekaj šicev pa imamo. Ok, bomo razmislili, hvala za vabilo.

  5. #105

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Hmmmm, tole bi bilo pa za premisliti. Prmejduš, da bi bilo fajn, ko bi Veper tja ekipo pripeljal. Saj nekaj šicev pa imamo. Ok, bomo razmislili, hvala za vabilo.
    O pa kakšne šice imamo, kar vepra upraš "kje sem že bil na krki"? Verjemi da veliko prestreljam pa me ni bilo nikoli sram da so me premagali, in vsem sem iz spoštovanja dal roko.

  6. #106
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    LD BISTRA(Črna na Koroškem) vabi na tradicionalno strelsko prireditev, 22.8.2009, ki bo na strelišču pri koči Ježevo.
    Streljalo se bo ekipno3+1(10golobov lovski stav+10strelov z mk na tarčo srnjaka stoje ob kolu), pokalno(10golobov lovski stav+10strelov z mk na tarčo srnjaka stoje ob kolu) in nagradno(15golobov, lovski stav) 1.nagrada je gams mladinskega razreda(1 ali 2 leten), do 10mesta praktične nagrade. Za pijačo in jedačo bo poskrbljeno, vljudno vabljeni!

  7. #107

    Privzeto Rezultati meddružinske tekme

    EKIPNO:
    1. LD Trebnje 792 točk
    2. LD Ig 752 točk
    3. LD Gozdnik Griže 751 točk

    VETERANI:
    1. Andrejašič Rajko LD Medvode 250 točk
    2. Cizej Karol LD Braslovče 238 točk
    3. Žurga Janez LD Trebnje 236 točk

    ČLANI:
    1. Flis Peter LD Trebnje 284 točk
    2. Pangerc Andrej LD Velika loka 280 točk
    3. Sadar Klemen LD Trebnje 275 točk

    GLINASTI GOLOBI:
    1. Pangerc Andrej LD Velika loka 100 točk
    2. Sadar Klemen LD Trebnje 92 točk
    3. Flis Peter LD Trebnje 92 točk

    MK PUŠKA (4 TARČE):
    1. Flis Peter LD Trebnje 192 točk
    2. Ošlak Simon LD Dolič 190 točk
    3. Štefančič Jože LD Videm 188 točk

    ZRAČNA PUŠKA:
    1. Flis Peter
    2. Golob Jože
    3. Ošlak Simon

    TEKMA NA IZPADANJE (ABJAJC)
    Zmagovalni par: Pangerc-Garden

    Tekmovalo je 17 ekip, vseh strelcev pa je bilo 93.

  8. #108
    Član od
    Nov 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    163

    Privzeto

    Pero imaš kaj rezultatov iz današnje tekme v Višnji Gori??
    Lovski zdravo by n44p.

  9. #109

    Privzeto

    LD Otočec organizira strelsko tekmo v streljanju na glinaste golobe.Tekma bo 6.9.09 s pričetkom od 8 ure dalje.Bogate nagrade!
    Vabljeni!
    lp

  10. #110

    Privzeto

    Citat n44p. je objavil: Pokaži objave
    Pero imaš kaj rezultatov iz današnje tekme v Višnji Gori??
    Imam. Ekipno so zmagali Šntvidčani pred Trebanci, tretja je bila ekipa Ld Dobrnič. Posamezno sem zmagal jaz, na mk tudi na golobe sem bil drugi, zmagal je Franci iz Šentvida.

    Zajec kaj se pa pri vas strelja. Nekaj se je govorilo da imate kombinacijo.

Stran 11 od 22 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •