Stran 11 od 13 PrvaPrva ... 78910111213 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 121

Tema: Lovski noži

  1. #101
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    MasterLesjak, nekam dolgo rezilo je za preklopni lovski nož.

    10 cm klino ima tale: Messer EvoWood Ranger 55

  2. #102
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Hvala za priporočila, mu bom posredoval.

    Main, takega pač želi. Lahko priporočite tudi kakšnega s fiksnim rezilom, mogoče mu bo všeč :)

    Hvala še enkrat.

  3. #103
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Če želi kaj takega fiksnega: Helle Eggen

  4. #104

    Privzeto Buck Knives

    Od preklopnih nožev, ki jih imam mi je najljubši BUCK - Floding Hunter. Imam ga že dlje časa, na voljo so v različni velikosti.

    Sam nimam nobenih pripomb glede ostrine, vzdržljivosti.... Je pa res, da je "navaden" nož, brež žagic in podobljega.

    Vsekakor vreden nakupa.

  5. #105

    Privzeto

    Eka Swingblade....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #106
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

  7. #107

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Jaz osebno sem nabavil to kar prilagam spodaj. Izjemno sem zadovoljen. Sem navdušil že kar nekaj lovskih tovarišev
    lp.
    Ni pomembno samo dobro streljati, ampak biti tudi čim manjša tarča!

  8. #108
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Tomislav je objavil: Pokaži objave
    Jaz osebno sem nabavil to kar prilagam spodaj. Izjemno sem zadovoljen. Sem navdušil že kar nekaj lovskih tovarišev
    lp.
    Dober nož. Le barva ni vredu. Pa ne da ne maram maskirnih barv, ravno nasprotno, rad jih uporabljam. Ampak nož je pa bolje, da je florestenčno rumen, kot pa maskirne barve, če se pogovarjamo o praktičnosti. Jaz že zelenega kar naprej iščem po travi, onega maskirnega, ki sem ga dobil za darilo, pa ob čiščenju divjadi raje niti ne odlagam na tla. Ker sicer pol časa, ki ga rabim za čiščenje živali v kakem mraku, porabim za iskanje noža, ki sem ga odložil na tla....
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #109

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Dober nož. Le barva ni vredu. Pa ne da ne maram maskirnih barv, ravno nasprotno, rad jih uporabljam. Ampak nož je pa bolje, da je florestenčno rumen, kot pa maskirne barve, če se pogovarjamo o praktičnosti. Jaz že zelenega kar naprej iščem po travi, onega maskirnega, ki sem ga dobil za darilo, pa ob čiščenju divjadi raje niti ne odlagam na tla. Ker sicer pol časa, ki ga rabim za čiščenje živali v kakem mraku, porabim za iskanje noža, ki sem ga odložil na tla....

    Se strinjam!!
    edino to bi spremenil na njem

    Ampak res dober nož....
    Ni pomembno samo dobro streljati, ampak biti tudi čim manjša tarča!

  10. #110
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    meni je nepotrebna klina za odiranje, ker potem pride nož malo preveč "bajsast" za prijet v roko, sam imam tegale in je super
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

Stran 11 od 13 PrvaPrva ... 78910111213 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •