Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 63

Tema: Oprema za lisičjo jago

  1. #21

    Privzeto

    http://www.rusclothing.com/valenki-f...i-rubber-sole/

    Uporablja jih tudi ruska policija in vojska,tko da zadeva je preizkušena,vprašanje je samo kako to stvar dobit sem. A ima kdo koga v Rusiji?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #22
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Pri nas dobiš od Kamik-a odlične zimske čevlje :icon_smile:

  3. #23

    Privzeto

    jah, sam sem želel Kamik Everest, pa jih ni in ni bilo mogoče dobiti v SLO. Naročiti preko spleta je pa zelo riskantno (sem eden tistih, ki jih enostavno hoče prej poskusiti). Kasneje sem bolj po naključju naletel na alpino in njen ranger (tanajbolj visoki čevelj) in sem z njimi zelo zadovoljen. so visoki in topli. pa še usnje da tisti "pristni izgled", ki mi je osebno všeč. Mogoče v prihodnosti nabavim še kak gojzar za ekstremne temperature, a zaenkrat sem zadovoljen ;)
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  4. #24

    Privzeto

    Sem imel Kamik Patriot,pa so bli res topli dokler...,po 3eh mesecih uporabe je spokala guma in je čevel enostavno puščal,sicer sem (z nekaj težavami) dobil denar nazaj,ampak vseeno me njihova kvaliteta ni prepričala... A si je že kdo naredil vrečo(kot spalko) iz ovčje volne?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #25
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Spalko narediš kar iz celih kož. Dlake so obrnjene na notranjo stran in to je zakon, boljše kot sama volna!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    jaz imam Kamik Stronghold in jih uporabljam strogo namensko, za čakanje in ne za pohode. Meni se obnesejo odlično, brez pripomb. Za pohode jih nimam zato, ker so tako topli, da se mi noge v njih takoj močno začnejo potiti, če malo več hodim. To pa za pozimi ni ravno ugodno.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #27

    Privzeto

    jst pa sem si namensko kupil Sorel Conquest, ki so kao do -40°C, pa me vseeno zebe v noge. sem malce razočaran, ampak kaj čem ko pa sem zelo zmrzljiv v noge...

  8. #28

    Privzeto

    kako pa ima kamik velike številke? normalne ali je treba kakšno več uzeti? ker recimo jst imam 41, od sorela pa sem uzel 43, pa so veliki ampak za kakšne dvojne nogavice bi lahko vzel še večje, recimo 44 št;
    ker vidim da imajo v eni slo spletni trgovini kar akcijo za 42 št. kamik alborg...

  9. #29

    Privzeto

    Št. so malce večje,jaz sem imel 46,pa je blo prostora za še ene volnene nogavice. Preveč nogavic pa itak ni dobro,ker te potem še bolj zebe.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #30
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

    Privzeto

    Dejte fantje povedat kje v Sloveniji kupujete podložene lovske hlače.

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •