Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 63

Tema: Oprema za lisičjo jago

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Kolegi, jaz se bom pa danes takole napravil: dolge gate, hlače tople bombažne trenirke,podložene hlače, bombažno srajco,doma štrikan pulover, 2 termoflisa, topla bunda, dvoje domače nogavice, pletene rokavice, podkapa, kapa in deka za noge pokrit.
    Edin problem mam, kaj vtaknit v cev, da ne doživim ponovnega razočaranja

  2. #12

    Privzeto

    mprimoz, kaj pa dvomiš, daj čeha v ror, 100% garant, da pade na mestu. A si se obrnil stran od čeha.

    Sicer pa vse kar si naštel , moraš imeti vsaj dve številki večje zadeve, da vse to spraviš nase...

    Takoj ko prideš javi ali je bilo kaj, ker sem v bolniški in me piz..., ker ne morem ven, moja pa pravi, da sem bolj siten ko sem doma, kot pa da jagam.

  3. #13

    Privzeto

    Jaz imam fajn rešitev za mrzle noge. Oblečem se tako kot ste že opisali, potem pa vzamem spalno vrečo, noter dam 5 litrsko kanto vrele vode med noge in si zaprem spalko približno do višine prsi. Čakal tako že pri minus 10 4 ure, pa me ni niti malo zazeblo.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    MPRIMOŽ, čeha naladaj u cev....ali pa si pač postal neveren in bogokleten in uporabljaš RWS? sej ne mal zlobe more bit, se člowek tud pri čehu vprašaš včasih če niso šretlnov pozabli not dt....jah kaj čmo jaga je rt naga... sicer pa lahko je pametovat, težje je trofit, sej ni hudič da je več lufta iokol kukr je pa lisjaka... Sicer pa MPRIMOŽ, dober pogled pa ravne rore dons!

  5. #15

    Privzeto

    Je pa še boljši recept, noge stisnit k ženi v topli postelji !!!

  6. #16

    Privzeto

    Že res, da bi to držalo, samo potem moraš imeti prežo samo streljaj od doma. Za nas to ne pride v poštel, ker če jo nalijem in se odpeljem do lovišč , pa potem še do štanta, lahko prinesem samo kanto z kocko ledu, razen če ne bi iz kilerja natočil tekočino, no pol so pa drugi problemi.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Tica, še ena in ista kanta tople vode se shladi, ne pa žena....najprej rata mal mlačna, pol ti pa že skor zanohta ob njej.... tko da mal preuredi stavek i8n namesto žene utakmi kako drugo pa bo.... joj upam da moja mala tega ne bere.... ker potem sm zihr da me ne bo u ROKE zeblo, če veš kam merim...

  8. #18

    Privzeto

    Jaz se pa fino oblečem pa eno termoforko za pod noge,ali pa vsaj stiropor pa se veliko dle zdrži!

  9. #19

    Privzeto oprema za lisičjo jago

    Jaz sem si pa kupil zdej tisto vrečo,je bila draga 96 evrov,pa sem da bo super malo morgen,že ta prvič ko sem jo probal me je začelo zebst v prste na nogah,res da zmeraj ko pridem na prežo al pa kje drugje zamenjam štumfe,ker ti k hodiš noga švica in prideš na prežo čakaš dve ure je konc,moraš obvezno zamenjat štumfe!Ta vreča je narejena tako da moraš bit bos noter!(v štumfih)Mal sem improviziral kupil sem si kožo od becke,fajn taka debela,topla,jo mam na tleh v vreči pomaga res!Bom pa za drugo leto to mal spedenal,,dodal še ene pol metra od dna vreče,kakšen tak nepromočljiv materijal da mi ni treba sedet sam po prežah,da sem lahko še kje na tlehPa na zadnji strani tudi eno tako blago,odspodaj pa še peno!Drugače pa mam eno jakno,ki sem jo letos kupil v salzburgo na sejmu,enkratna zadeva topla! Si lahko pri -5 v kratkih rokavih notr,mam tudi podložene hlače,obvezno štrikane štumfe do kolen,rokavice ne predebele,kapo,podkapo(samo za hujši mraz od minus 10 naprej)Rabil bi pa še piščal za zajčji vek,pa pri nas sam ene take čudne prodajajo brez navodil,ma vse probaš pa ni to to!hehe Vidim tam po tistih videih v ameriki ko kličejo lisice kojota je prava terna zajčjega veka!
    Last edited by zober; 25. December 2007 at 21:12.

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Tole sem zasledil... A ima kdo kakšne izkušnje?
    http://www.x-bionic.com/
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •