Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 63

Tema: Oprema za lisičjo jago

  1. #31
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    navadno podložene hlače ima vsaka lovska trgovina,za tiste dobro podložene hlače za zimsko čakanje ti pošljem pa link

    imam točno take in so več kot odlične
    Last edited by 206; 4. November 2012 at 11:35.

  2. #32

    Privzeto

    Pozna kdo od DeerHunter RUSKY oblačila, kakšne izkušnje z njimi?
    http://www.deerhunter.eu/

  3. #33

    Privzeto

    Če te rado zebe Priporočam.

  4. #34

    Privzeto

    kje bi pa lahk v naši bližini nabavil DeerHunter Rusky?

    lp

  5. #35

    Privzeto

    Mahrenberg, pri trgovcu l............ V..... v Kranju. Zadeva je več kot odlična!

  6. #36

    Privzeto

    Stvar sem danes dejansko prvič preizkusil in se zadovoljen,izredno topla, bunda je iz dveh delov, ne šumi, ima polno zepov za piscalke, noze, šrot patrone, skratka super bunda.Priporocam ti da jo gres osebno probat saj ni malo denarja in bi bilo skoda, da bi imel na koncu prekratke rokave, pa se vrjetno ti bo mozakar dal kaksen popust, tako da te bo na koncu prisla kaksnih 250 €.

  7. #37

    Privzeto

    A maš komplet al sam jakno? Morem se malo boljš opremit, da ne vlačim stalno žakla seboj

  8. #38

    Privzeto

    Samo bundo imam, hlace naslednji mesec, samo jih bom narocil na internetu, ker tistih z naramnicami nima v kranju, ima samo obicne.Jaz sem zmaenjal vreco s to bundo in sem res zadovoljen.

  9. #39

    Privzeto

    Citat lisičnik je objavil: Pokaži objave
    Stvar sem danes dejansko prvič preizkusil in se zadovoljen,izredno topla, bunda je iz dveh delov, ne šumi, ima polno zepov za piscalke, noze, šrot patrone, skratka super bunda.Priporocam ti da jo gres osebno probat saj ni malo denarja in bi bilo skoda, da bi imel na koncu prekratke rokave, pa se vrjetno ti bo mozakar dal kaksen popust, tako da te bo na koncu prisla kaksnih 250 €.
    Na podlagi te debate sem si tudi jaz nabavil Deerhunter Rusky jakno, moj najdražji kos oblačila do sedaj :), poročam s terena, ko bo malo bolj mraz pritisnil.
    Gledal sem tudi hlače - kakšna bi bila prednost tistih z naramnicami?? Jakno sem si nalašč eno številko večjo vzel; tako da je res bolj za čakanje - v njej izgledaš kot kak tist ogromen američan :). Za hlače pa nisem prepričan, če si vzamem večjo cifro ali ne?

  10. #40

    Privzeto

    Tudi sam imam eno št.vecjo.Kaksen sem v njej je druga zgodba, bolj podoben big footu kot cloveku.Kar se tice hlac z naramnicami, ti segajo cez cel trup, tako da imas se dodatno gretje, ledvick ne prepiha.Glede hlac si bom tudi sam vrjetno vzel eno stevilko vecje, zaradi dolgih gat...

Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •