Stran 5 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 63

Tema: Oprema za lisičjo jago

  1. #41

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Na podlagi te debate sem si tudi jaz nabavil Deerhunter Rusky jakno, moj najdražji kos oblačila do sedaj :), poročam s terena, ko bo malo bolj mraz pritisnil.
    Gledal sem tudi hlače - kakšna bi bila prednost tistih z naramnicami?? Jakno sem si nalašč eno številko večjo vzel; tako da je res bolj za čakanje - v njej izgledaš kot kak tist ogromen američan :). Za hlače pa nisem prepričan, če si vzamem večjo cifro ali ne?
    Res je, da ni poceni ampak je vredno vsakega eura in sem prepričan, da ti ne bo žal. Saj je zadeva več kot odlična. Glede hlač sem tudi jaz cincal, ker pa so bila na razpolago samo brez naramnic sem take tudi vzel in mi ni žal. Imajo križni del povišan in še jakna je dolga tako, da ni problem.


    Citat lisičnik je objavil: Pokaži objave
    Tudi sam imam eno št.vecjo.Kaksen sem v njej je druga zgodba, bolj podoben big footu kot cloveku.Kar se tice hlac z naramnicami, ti segajo cez cel trup, tako da imas se dodatno gretje, ledvick ne prepiha.Glede hlac si bom tudi sam vrjetno vzel eno stevilko vecje, zaradi dolgih gat...
    Lisičnik, pod temi hlačami pa res ne rabiš dolgih gat.

  2. #42

    Privzeto

    Hehe rabis, ce si celo noc na stantu, pa da je minus.Zjutraj grem cakat pa da vidimo ce bo kaj uspeha?!
    Last edited by lisičnik; 13. November 2014 at 20:08.

  3. #43

    Privzeto

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Res je, da ni poceni ampak je vredno vsakega eura in sem prepričan, da ti ne bo žal. Saj je zadeva več kot odlična. Glede hlač sem tudi jaz cincal, ker pa so bila na razpolago samo brez naramnic sem take tudi vzel in mi ni žal. Imajo križni del povišan in še jakna je dolga tako, da ni problem.
    Prednost, ki jo vidim, bi bila da ti ni potrebno pasu nosit. Meni je sicer lovski pas ob recimo sedenju na prežah po kakšni uri že precej moteč.

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Lisičnik, pod temi hlačami pa res ne rabiš dolgih gat.
    Ena fajn stran z izkušnjami in predlogi s terena. Da vidiš, kaj vse od obleke ti še manjka, ne samo dolge gate ;)

    http://www.bowsite.com/BOWSITE/featu...Clothing2013/#

  4. #44

    Privzeto

    Ravnohrib, tudi na te hlače se da lahko naramnice !
    Od obleke mi ne manjka nič uporabljam jakno, hlače in rokavice Rasky ob hudem mrazu pa še pod kapo in pod obleko (ki pa niso dolgegate) in lahko rečem, da me ne zebe po 4-5 urah čakanja kljub temu, da se štejem med bolj zmrznjene.

  5. #45
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Pa majo tiste z naramnicami kako lino zadaj ali spredaj če te kam prime, da ni potem na koncu prepozno preden zvlečeš vse s sebe

  6. #46

    Privzeto

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Ravnohrib, tudi na te hlače se da lahko naramnice !
    Od obleke mi ne manjka nič uporabljam jakno, hlače in rokavice Rasky ob hudem mrazu pa še pod kapo in pod obleko (ki pa niso dolgegate) in lahko rečem, da me ne zebe po 4-5 urah čakanja kljub temu, da se štejem med bolj zmrznjene.
    Evo zdaj ste me s temi hlačami malo zrajcal in sem šel iskat ponudbe in sem naletel na eno res ugodno. Menda je letos 30 letnica obstoja firme Deerhunter in dajo 30% popusta. V osnovi so imeli cene večine stvari sicer tako visoke, da tudi s 30% ne morejo prav veliko konkurirati našemu ponudniku - RAZEN pri hlačah. Hlače RUSKY imajo za 125 EUR in če naberem za 200eur robe, pošljejo zastonj!!! Žal drugega kot hlače ne bi nabavil, tako da iščem tu na hitro še kakšnega kandidata za skupno nabavo. Več na ZS.

  7. #47

    Privzeto

    125€ te z naramnicami?

  8. #48

    Privzeto

    Citat lisičnik je objavil: Pokaži objave
    125€ te z naramnicami?
    Nope, samo določene modele so dali v popust, med drugim "navadne" rusky hlače. Te z naramnicami so cca 200 eur, še par evrov več kot drugje...

  9. #49

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Nope, samo določene modele so dali v popust, med drugim "navadne" rusky hlače. Te z naramnicami so cca 200 eur, še par evrov več kot drugje...
    Ponudba zaključena. Hlače že na poti!!!

  10. #50

    Privzeto obutev

    katero obutev priporočate za mrzle zimske noči-sem bolj zmrzljive sorte predvsem v noge?
    malo sem gledal KAMIK in SOREL so še nekako sprejemljiva cena, HARKILA so tudi všečne zadeve ampak cena temu primerna, imate kakšne izkušnje z temi znamkami? so številke večje oz. manjše glede na oznako? pa še to škornji ali gojzerji?
    mraz in sneg se bližata......lp

Stran 5 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •