Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 63

Tema: Oprema za lisičjo jago

  1. #51

    Privzeto

    Če za na prežo potem je tole dobra zadeva. Sicer malce hecno izgleda ampak lahko greš do štanta v gumi škornjih ali gojzarjih potem pa se ali sezuješ in natakneš na noge debele nogavice in te "škorenjčke" ali pa kar preko čevljev obuješ to. Zelo v redu zadeva.

    http://www.icebreakerinc.com/bootblanket.php

    Ne bi smel biti problem naročiti preko neta.
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  2. #52

    Privzeto

    Citat kurare je objavil: Pokaži objave
    Če za na prežo potem je tole dobra zadeva. Sicer malce hecno izgleda ampak lahko greš do štanta v gumi škornjih ali gojzarjih potem pa se ali sezuješ in natakneš na noge debele nogavice in te "škorenjčke" ali pa kar preko čevljev obuješ to. Zelo v redu zadeva.

    http://www.icebreakerinc.com/bootblanket.php

    Ne bi smel biti problem naročiti preko neta.
    zanimiva zadeva :)

  3. #53
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Imam Kamik Stronghold. Samo za čakanje pozimi, ne moreš teh toplih zadev kombinirati s kakim lazenjem po hribih. Odlično služijo svojemu namenu. Števlke so normalne, ne rabiš kupovat večjih ker tudi kakih debelejših ali dvojnih nogavic ne rabiš. Definitvno škornji, če bodo za čakanje. Jaz imam raje usnje kot gumo, dlje zdrži.
    Last edited by mugo; 14. December 2014 at 23:12.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #54

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Imam Kamik Stronghold. Samo za čakanje pozimi, ne moreš teh toplih zadev kombinirati s kakim lazenjem po hribih. Odlično služijo svojemu namenu. Števlke so normalne, ne rabiš kupovat večjih ker tudi kakih debelejših ali dvojnih nogavic ne rabiš. Definitvno škornji, če bodo za čakanje. Jaz imam raje usnje kot gumo, dlje zdrži.
    sem gledal malo po netu pa so po večini razprodani....vrjetno bodo tudi od kakšne druge firme prav tako služili namenu

  5. #55

    Privzeto

    Jaz sem dolga leta uporabljal Kamnik škornje (točno kateri model ne vem več). Moram priznat, da so super zadeva (imel sem gumijaste z vložkom, ki ga lahko ven vzameš). Topli, udobni...

    Niso pa za kakšno pretirano hojo.

  6. #56

    Privzeto

    Tudi sam sem si pred dvema letoma nabavil Kamik. Za čakanje super, ni važno, ali na preži ali na stojišču. Tudi avto vozim v njih :). Krajše vzpone in pohode se čisto solidno dela, za kakšne gorske ture pa res ni. Jaz sem jih šel pred nakupom stestirat in sem vzel dobro številko večje od moje normalne noge. So kar majhne številke pri Kamiku. Model ni pomemben toliko, glej da ima vložek za -40 do -50 st. celzija kategorijo.
    Spletna trgovina kjer sem jih nabavil jih še ima, če imaš kakšno nestandardno nogo, so celo ugodne akcije; več na ZS.


    Citat 22.mag je objavil: Pokaži objave
    sem gledal malo po netu pa so po večini razprodani....vrjetno bodo tudi od kakšne druge firme prav tako služili namenu

  7. #57

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Tudi sam sem si pred dvema letoma nabavil Kamik. Za čakanje super, ni važno, ali na preži ali na stojišču. Tudi avto vozim v njih :). Krajše vzpone in pohode se čisto solidno dela, za kakšne gorske ture pa res ni. Jaz sem jih šel pred nakupom stestirat in sem vzel dobro številko večje od moje normalne noge. So kar majhne številke pri Kamiku. Model ni pomemben toliko, glej da ima vložek za -40 do -50 st. celzija kategorijo.
    Spletna trgovina kjer sem jih nabavil jih še ima, če imaš kakšno nestandardno nogo, so celo ugodne akcije; več na ZS.
    prosim pošlji mi link ....seveda je nadstandardna ;)
    lp

  8. #58

    Privzeto

    takole oprema za lisičjo jago nabavljena......
    deerhunter rusky hlače jakna rokavice podkapa nogavice
    ter kamik alborg gaucho čevlji
    sedaj pa počakamo še samo na sneg in mraz pa se začne uživancija :)

  9. #59

    Privzeto

    Citat 22.mag je objavil: Pokaži objave
    ... sedaj pa počakamo še samo na sneg in mraz pa se začne uživancija :)
    Ti kar čaki. Enkrat avgusta pa bo menda vreme za to. Kolkr se zadna leta to obrača.
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #60

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ti kar čaki. Enkrat avgusta pa bo menda vreme za to. Kolkr se zadna leta to obrača.
    že plešemo indijanske plese tako da letos bo prej sneg ;)

Stran 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •