Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 57

Tema: Lastni video posnetki

  1. #41

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Veš kaj, vsi lovci bi morali imeti takšne kamere. Bi bilo manj laganja
    alojz se popolnoma strinjam z tabo .. pa se nvm kdaj ko streljas in gre mimo lahko se natancno pogledas celotno situacijo in vidis kako svojo napako oz kaj je slo po zlu da se je to zgodilo :D ..
    pa tud verjemi da ko imas enkrat kamero namontirano in snemas jage veliko vec divjadi spustis mimo saj mas le nek dokaz oz spomin na jago kljub temu da nisi nic uplenil .. kdaj ko se nisem snemal sem bil bolj zagret za ustrelit in dokaz je bil vedno le plen k itak na besede noben ne verjame .. zdj trenutno mi je bl pomembno da kak lep posnetek naredim in da mi pes dela vse ostalo je se dodaten bonus ce kaj pade ..

  2. #42

    Privzeto

    med iskanjem rogov sem naletel na prašiče in sicer svinja ter 5 ozimcev ... lahko bi jih posneu z mauzerjem, vendar sem se raje odlocil da jih posnamem z telefonom .. da so noter v grmovju nebi niti vedel, vendar so bili kar glasni in so se "kregali" :) najbrz jih svinja podi od sebe ker bo kmalu polegla nove mladicke ..

    http://www.youtube.com/watch?v=gsKv9M1WltI

  3. #43
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ratovsko... Ti ni dalo miru...
    Jaz pa sem mislil, da jih za letos ne bo nič več ostalo, glede na to, da smo jih lani dali toliko v lonec...
    Lepo...

  4. #44

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Ratovsko... Ti ni dalo miru...
    Jaz pa sem mislil, da jih za letos ne bo nič več ostalo, glede na to, da smo jih lani dali toliko v lonec...
    Lepo...
    da da .. to svinjo sem ze veckrat videl in na sreco so vsi ozimcki ostali .. jo je moj medo nestetokrat to leto oblajaval :) na sreco sem jo pustil skoz na miru in glej srece so ostali vsaj tili nedotaknjeni saj tisti nasi kreteni palijo kar je crno vse povprek se posebej tanajbol pametni in vodilni .. no ma kaj da ti govorim sej ze sam ves .. drgac pa ja ni mi dalo miru in sem sel en krog pogledat ampak tud tukaj nic sledi od jelenov grrr .. to leto se slabo pise za rogove :S

  5. #45

    Privzeto

    No en moj posnetek z novo soniyevo kamero!http://www.youtube.com/watch?list=HL...&v=gBP6gwqeViY

  6. #46
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

  7. #47
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    No en moj posnetek z novo soniyevo kamero!http://www.youtube.com/watch?list=HL...&v=gBP6gwqeViY
    Bravo Zober.

  8. #48
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

  9. #49

    Privzeto

    Posnetek s včerajšnjega lova: brat je uplenil tele, ki je obležalo v ognju. Jelen špicar pobegne naprej, košuta se ustavi. Psa, ni bilo še blizu. Košuta se počasi odpravi nazaj od koder je pritekla in se čez nekaj minut vrne k teletu ter ga ovohava, nakar priteče oz, prigoni pes po sledi za špicarjem mimo teleta in košute. V tistem trenutku se košuta zapodi za psom ga dohiti, ter s sprednjimi nogami pohodi oz. udari. Pred nekaj leti je ravno tako košuta pohodila oz. napadla terierko, le da tega napada nismo videli, se je pa terierka vrnila s šepajočo zadnjo nogo. Posledica napada; spahnjena noga s kolka. Bila je potrebna operacija pri veterinarju. Posnetek je žal slabe kvalitete, ker je narejen z mobilnim telefonom, se pa glavni dogodek dobro vidi.

    http://www.youtube.com/watch?v=B_88awuwj2I

  10. #50
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Zanimiv dogodek.
    Tudi jaz sem že videl, kako se je stara košuta brez teleta pognala za psom.

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •