Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 57

Tema: Lastni video posnetki

  1. #31

    Privzeto

    Vsaka čast hunter pri nas si lahko le želimo takega lovišča.

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat hardcoreHunter je objavil: Pokaži objave
    če bo hotu ustrelit bi ga brez problema .. men ni vse crno le prasic temvec mal bl gledam pa misl si kr hoces .. marjascke 2-3 letne pa zmeram spustim mimo da o svinjah niti ne omejam .. lanscakinjo pa v tem casu mislim da je smrtni greh ustrelit .. vem pa kaj bi marsiko naredil v tem primeru paf paf in pol spilat heroje :D .. zato pa sm si nabavu kamerco da marsikatero stvar ki sem prej videl, spustil mimo oz bilo kaj dozivel tud posnamem ravno zaradi taih kot si ti ki mislijo da clovek naklada.. in ce je blo to teb prehitro kar je tukaj letelo mim mislim da bi pr nas bl poredkoma ustrelil kaj .. imeu sm cas oba ocenit kaj so in prvega bi z lahkoto lahko streljal .. lp pa da ne bojo zdj neke debate brezvezne .. lastni video posnetki so tle..
    Po katerih značilnosti pa si ocenil oba komada ?

    Zanima me tudi, kako dolgo imkaš lovski izpit in koliko prašičev povprečno uplenite v LD ?


    Drugače pa se strinjam s tvojim stališčem, mislim da bi prvi komad z lahkoto pobral, drugega pa nisem čist siguren.

  3. #33

    Privzeto

    Hardcorehunter,kapo dol...
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #34

    Privzeto

    Citat hardcoreHunter je objavil: Pokaži objave
    .. men ni vse crno le prasic temvec mal bl gledam pa misl si kr hoces .. marjascke 2-3 letne pa zmeram spustim mimo da o svinjah niti ne omejam .. lanscakinjo pa v tem casu mislim da je smrtni greh ustrelit ..
    Če to drži ,potem, moje spoštovanje. Ampak ta bolezen žal ni nalezljiva. Vsaj v kakšni blažji endemijski obliki bi bila pri nas dobrodošla.
    Last edited by alojz1; 3. January 2012 at 14:16.

  5. #35

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Po katerih značilnosti pa si ocenil oba komada ?

    Zanima me tudi, kako dolgo imkaš lovski izpit in koliko prašičev povprečno uplenite v LD ?


    Drugače pa se strinjam s tvojim stališčem, mislim da bi prvi komad z lahkoto pobral, drugega pa nisem čist siguren.
    am ves kako je to ko snemas ni videt lih tako kot ti vidis z ocmi in jaz sem prasica dosti dosti boljse videl kot je videti na posnetku saj z ocmi sledis tudi ce ne premikas glave in marjascka prepoznas takoj in svinjico pa tudi ker sem jo gledal od odspodaj gor in ni imela čofa odspodaj, ampak ociten ker je kamera mal visje se pac ne vidi .. mislim da nebi pisal neke neumnosti ce nebi res ocenil in ce bi imel zeljo bi po prvem lahko streljal ampak sem spustil mimo .. zato sem pa nabavil ta ocalca da posnamem da se tud kakega crnuha in marsikatero drugo zivalco spusti mimo ter vsak zanimiv lov ki ga dozivim.. srecno vsem v 2012 in veliko lovskih uzitkov ..

  6. #36

    Privzeto

    spet lov in spet prasici taki k jih ne strelam .. no bo ze srece kdaj da bo kak ozimc oz marjasc priletel :D .. danes je blo blizu 1 posnetek je un marjascek ki sem ga ze posnel , ampak 2 posnetek ki je, je svinja in svinja je preckala pot, ozimci pa cist kontra tako da ni blo nic :) ( in ce bo kdo uprasal kako vem da je ta 2 bila svinja naj takoj obrazlozim da takrat ko v videu nek merim tisto je prasic v grmovlju in sem ga meril in z ocmi se je lepo vidl da je svinja ceprav na posnetku niti ni vidt ce res nisi pozoren)

    http://www.youtube.com/watch?v=F5FPfdTvdG4

  7. #37
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Vidim, da imate res veliko d. prašičev ter imaš dejansko izkušnje z njimi. Samo tako naprej.:icon_smile:
    Lp in dober pogled!

  8. #38

    Privzeto

    Zelo lepo je pogledat tvoje posnetke. Vsaka čast, da se vzdržiš strela. Bo tud taprav kmal pritekel, brez skrbi. Pa lep pozdrav.

  9. #39

    Privzeto

    Citat PRIMOZ je objavil: Pokaži objave
    Zelo lepo je pogledat tvoje posnetke. Vsaka čast, da se vzdržiš strela. Bo tud taprav kmal pritekel, brez skrbi. Pa lep pozdrav.
    no super da so ti vsec posnetki .. jah tako je vcasih se mores vzdrzati ce hoces pravilno ravnati z populacijo prasicev na dolocenem obmocju .. kar se ozimcev tice to sploh ni pomembno se lahko odstreli magari vse ampak ze z lanscaki marjasci ter svinjami pa je treba skrbno delati ce hoces iz leta v leto imet dobro jago .. nazalost jaz spuscam prasice v tem teritoriju pol pa pride pogon pa palijo vse kar je crno, vsakega 2gega zastrelijo in konca v kakih grmih krepan .. nekaterim je prasic le prasic .. in pol sem kdaj jaz baraba k letno par prasicev odstrelim in to selektivno ampak zarad fousarije pride tko da sm najvecja baraba (zavistni jagri ni kej) tisti pa k palijo kot neumni in strelajo po svinjah z nasim staresino vred so pa carji ki na siroko hodijo .. da jaz zakone pisem bi take na sol dal klecat grr .. se opravicujem ampak se razjezim samo ko pomislim na take beda*e :D

  10. #40

    Privzeto

    Veš kaj, vsi lovci bi morali imeti takšne kamere. Bi bilo manj laganja

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •