Rezultati 1 do 10 od 57

Tema: Lastni video posnetki

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Lastni video posnetki

    Kamermani živjo!

    Marsikdo od nas se ukvarja z video snemanjem lovskih dejavnosti.
    Zakaj ne bi teh posnetkov urejenih delili z nami? Kot vidite, je na straneh tudi področje video posnetkov, kjer sem nekaj videov za seme že objavil.

    Vabljeni tudi vi v kategorije Lov, Psi, Sokoli in narava.

    Kako objaviti video?

    Najprej je potrebno vaš posnetek urediti in objaviti na Google Video. Tam dobite id. številko videa, katero mi preko ZS ali email naslova posredujete, da vse skupaj uredim in objavim.

    Tukaj nizajmo dodatna vprašanja in izkušnje. Menjujme nasvete in si pomagajmo.
    Kdor ima že kaj izkušenj, je kar takoj vabljen, da podrobneje opiše postopek.

    Prisrčno vabljeni k predstavitvi vaših posnetkov našim bralcem.
    Last edited by ZR7; 19. December 2007 at 08:53.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    18

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Kot vidite, je na straneh tudi področje video posnetkov, kjer sem nekaj videov za seme že objavil.

    Kje pa se da videti te posnetke?

  3. #3

    Privzeto

    Video posnetki se nahajajo na spletnih straneh in ne na forumu. Najdete pa jih v meniju na levi strani ekrana bolj pri koncu kjer piše Video.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  4. #4

    Privzeto

    http://www.youtube.com/watch?v=DsJAMys4At8

    Tole je z moje dnevne. Mal pred tekmo Portugalska-Španija so prišli v frato 1,5km zračne črte od mojega okna muflončki pa sem jih probal posneti skoz spektiv z enim žepnim fotičem. Zraven je bil še en tak lep oven ampak se ni hotel nič nastaviti, pa tudi če bi se ne bi bilo nič videti. Sej je vse skupaj katastofa od posnetka samo je pa fajn, da med tem ko sem varuška še mal jage užijem.

  5. #5

    Privzeto Pobegla košuta

    Podzravljeni .. Tukaj bi vam samo rad pokazal en zanimiv posnetek iz leta 1998 ko mi je ušla košuta iz obore .. Mene sicer takrat ni bilo ker smo šli po jelena ampak no so pa sovaščani iz vasi naredili izredno akcijo ter košuto ulovili ter jo spravili nazaj v oboro .. na srečo je eden vse to posnel in res je nastal prečudovit spomin ter zelo zelo smešen posnetek kjer se nasmeješ do solz ..

    http://www.youtube.com/watch?v=GjfVG...eature=related

    lp

  6. #6
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto košuta

    vse je bla sam košuta ne bravo dobri so bili

  7. #7

    Privzeto

    Ma oštija, pr vas je pa res 0,5 promila že v zraku. Vaški posebneži na delu.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •