Stran 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112
Rezultati 111 do 116 od 116

Tema: Režimi znotraj LD

  1. #111

    Privzeto

    Tudi pri nas. So pa že koga razrešli zaradi nesposobnosti. Mi si povemo kar nam gre zato pa mamo znotraj ene LD več manjših celic.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  2. #112

    Privzeto

    Pa tudi to se mi zdi vzorno, da se naprimer pred menjavo generacij, bodoče kandidate za funkcije nekoliko vpelje v samo funkcijo, za katero misli kandidirati, da ve v kaj se spušča in da je prevzem gladek, ne pa kot se dogaja ponekod, da stari funkcionar, zaradi tega, ker je bil izvoljen nekdo drug, kuha mulo in nalašč noče dati nobenih podatkov za nazaj in noče pomagati novemu, da se vpelje v posel. Tak primer sem letos videl na ocenjevanju, ko en gospodar ni vedel niti tega, da je treba vse čeljusti in trofeje oštevilčiti po zaporedju glede datuma odstrela, ker je bil pač stari gospodar jezen, ker so ga zamenjali. Tak jeznoritež bi si pomoje zaslužil izključitev iz družine.

  3. #113
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    Tudi pri nas. So pa že koga razrešli zaradi nesposobnosti. Mi si povemo kar nam gre zato pa mamo znotraj ene LD več manjših celic.

    LZ L
    dva tabora, kateri pa se je en že kar lepo zmanjšal oz skrčil, le nekaj vstrajnih še vstraja!! iz tega bi rad povedal,da tudi tisti, ki so nasprotniki npr. UO se čez čas vseeno umirijo, ker jih v to prisilijo okoliščine.

  4. #114
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat davorin je objavil: Pokaži objave
    ...ker jih v to prisilijo okoliščine.
    Mi rečemo temu alkoholiščine !:icon_:
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  5. #115
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    "čas vseeno umirijo, ker jih v to prisilijo okoliščine. "

    točno tako...

    V moji soseščini ima LD sprejeta samo Pravila LD /no še ta niso usklajena z ZLov in Zakonom in društvih/ po moje so v nasprotju s tem. Ostali akti, ki jih pa uporabljajo so stari.
    Njihov starešina pa naj bi kandidiral ali ga bodo "predlagali" za območnega predsednika LZ. V očeh nekaterih je pač zelo sposoben, žal...

    pozdrav!

  6. #116
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    V očeh nekaterih je pač zelo sposoben, žal...
    Joooooj. Na koncu je še Esmeralda spregledala .
    Dober, da se da na blondinke zgovorit .
    LP
    Služimo narodu !

Stran 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •