Stran 4 od 12 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 116

Tema: Režimi znotraj LD

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Trojane
    Prispevki
    104

    Talking

    Hi hi zajček nekateri pa pripravnikom posojajo pokvarjen puške pa se pol zgovarjajo da ni vedel da je v okvari da pač pripravnik ni vedel da ima dva petelina
    Der Jäger, der nicht säuft,
    Der Hund, der nicht läuft,
    Und das Mädchen, das nicht stille hält -
    Das sind die drei größten Wunder der Welt!

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Post

    No moj mentor je kr idealen, samo člowek pač nima skoz časa samo zame in ker zida hišo+službo ima pa še ostale stvari, me res moti ker ne smem na lov na race npr. z najboljšim prijateljem, ki je veliko bližje meni doma in se lahko zelo na expresno odločiva da greva na prelet.... tko da mi je kozlarija to...

  3. #33
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    .... tko da mi je kozlarija to...
    Zato pa je tako pomembno, da se že enkrat zgodi generacijski preobrat v tejnaši organizaciji in da se staro miselnost postavi v kot.
    V društvu, kar LD je, je glede članstva prvo vodilo enakopravnost!

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Razne stvari so se dogajale, tako da sme pripravnik loviti samo v spremstvu mentorja. Meni je mentor že kot pripravniku omogočil uplenitev gumbarja.
    Prav je, da sme loviti samo z mentorjem. Veliko babic kilavo dete.
    Če pa pride iz pripravnika ven slab lovec pa se ve čigava je zasluga.
    Pri nas dobiš dovolilnice za odstrel srnjadi. Dve ali pa tri leta bo pa že počakal na srnjaka 2+.Netrofejno srnjad pa dobi že v prvem letu po izpitu. Seveda če opravi preizkus z risanico.
    Ostalo divjad lahko mirno lovi izprašani lovec ,neglede na leta v LD, seveda v skladu z zakonom in akti LD.

  5. #35
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Pri nas se pa dogaja nova zanimiva stvar.
    UO je pripravil predlog sprememb Pravil, v katerem bodo omejili število članov v LD. Prav z določeno številko. To bo še vroče!

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Zato pa je tako pomembno, da se že enkrat zgodi generacijski preobrat v tejnaši organizaciji in da se staro miselnost postavi v kot.
    V društvu, kar LD je, je glede članstva prvo vodilo enakopravnost!
    Dragi šefe iz tvojih ust u božja ušesa.... Pri nas tudi grozijo s tem, šefe....zna bit res še pestro.... in celo kaže da nas je kar dost...mogoče celo preveč. samo kaj nam to nuca ko je pa povprečna starost tm okol 60...

  7. #37

    Privzeto

    V naši LD ima vsak pripravnik dva mentorja. Na lov lahko gre z vsakim izprašanim lovcem. V času pripravništva lahko lovi vso netrofejno divjad. Seveda ne sam! V prvi polovici pripravništva je bolj med gonjači v drugem delu pa med čakajočimi.
    lp

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    pri nas lajaš, na enem lovu si pa lahko na štantu z mentorjem.....samo ker letos mojega mentorja ni bilo na jago ko bi morala štantat sem zvisel... torej rek veliko babic, kilavo dete še ne drži tako kot nobene babice še manj kot kilavo dete...

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Razne stvari so se dogajale, tako da sme pripravnik loviti samo v spremstvu mentorja. Meni je mentor že kot pripravniku omogočil uplenitev gumbarja.
    Prav je, da sme loviti samo z mentorjem. Veliko babic kilavo dete.
    Če pa pride iz pripravnika ven slab lovec pa se ve čigava je zasluga.
    Pri nas dobiš dovolilnice za odstrel srnjadi. Dve ali pa tri leta bo pa že počakal na srnjaka 2+.Netrofejno srnjad pa dobi že v prvem letu po izpitu. Seveda če opravi preizkus z risanico.
    Ostalo divjad lahko mirno lovi izprašani lovec ,neglede na leta v LD, seveda v skladu z zakonom in akti LD.
    pa mi prosim povejte razliko med srno2+ in srnjakom 2+
    (škoda da srna nima rogovja!!!!!!)
    a pol če bi meli gamse bi lahko mlad lovec koze streljal poke pa šele čez tri leta a kaj?????

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    pa mi prosim povejte razliko med srno2+ in srnjakom 2+
    (škoda da srna nima rogovja!!!!!!)
    Kadar ustreliš srno ne doživiš orgazma...

Stran 4 od 12 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •