Stran 4 od 23 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 221

Tema: Terierji

  1. #31

    Privzeto

    Citat kuglaabc je objavil: Pokaži objave
    Deteljica, ja bo lepo, verjemi.
    Za objavo bo pa bolj malo, te po desetletjih dela prijatelji in kolegi naučijo, da si drugje bolj cenjen in spoštovan, tako pač je, žal.......
    Sej nedvomno verjamem :icon_smile:.
    In Francozi so itak en poseben narod v kinološkem smislu.
    Ne filozofirajo kaj dosti in si ne dajo pameti solit od raznoraznih "krovnih organizacij ", in njihovi psi so pri vseh pasmah nekako "prvobitni" al kako bi človek to opisal ?
    Tako, da vsekakor bo to posebno in enkratno doživetje.
    Škoda, da ne bo poročila- se priporočam za kakšen "kafe" al pa PM , če bo vsaj to možno.......
    sej se mi zdi, da še ne poznava osebno- torej ne sodim med prijatelje in kolege in imam lahko nekaj upanja
    Nikoli se ne boj narediti nečesa česar ne znaš.
    Zapomni si:*Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalec!*

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Ste videli našo Deteljico? S svojo nemško terierko se je uvrstila v ekipo, ki bo nastopala na svetovnem prvenstvu v agilitiju.

    Zaželimo ji čim višje uvrstitve!!!
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  3. #33
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Če se ne motim, je ta psička Črtova sestra.

  4. #34

    Privzeto

    Citat Hubertus je objavil: Pokaži objave
    Ste videli našo Deteljico? S svojo nemško terierko se je uvrstila v ekipo, ki bo nastopala na svetovnem prvenstvu v agilitiju.

    Zaželimo ji čim višje uvrstitve!!!
    Hubertus, hvala za lepe želje!.
    Upam samo, da te ne bodo izključili, ker na forumu omenjaš nelovske zadeve

    Drugače smo pa bili z ekipo na SP na Finskem , v kateri je Fita tekla najbolje od slovenskih psov (oba teka brez napake) četrti med skoraj 30 ekipami s celega sveta.
    Kar pa lahko na hitro povem lovskega v povezavi s tem dogodkom (da ohranim status forumaša še kakšen teden ) je, da smo se nazaj grede peljali v avionu z veliko skupino slovenskih lovcev, ki so bili na Finskem na lovu na lose :icon_smile:.
    Lovsko- kinološke aktivnosti so bile pri nama sicer to leto bolj na "stand by", zaradi množice (uspešnih) treningov tudi v drugih športno-kinoloških disciplinah.

    V glavnem od mojih trenutno štrih psov različnih pasem je NLT najbolj simpatičen, zabaven, vsestranski, trpežen, neuničljiv, učinkovit, preprost za delo in posedovanje.
    Enako navdušuje familijo kot vso sosesko, šolo, vrtec, klub in sploh vse, ki pridejo z njo v stik.
    Nikoli se ne boj narediti nečesa česar ne znaš.
    Zapomni si:*Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalec!*

  5. #35

    Privzeto

    Citat deteljica je objavil: Pokaži objave
    Drugače smo pa bili z ekipo na SP na Finskem , v kateri je Fita tekla najbolje od slovenskih psov (oba teka brez napake) četrti med skoraj 30 ekipami s celega sveta.
    Ooooooooo, komplimenti! :icon_:


    V glavnem od mojih trenutno štrih psov različnih pasem je NLT najbolj simpatičen, zabaven, vsestranski, trpežen, neuničljiv, učinkovit, preprost za delo in posedovanje.
    Enako navdušuje familijo kot vso sosesko, šolo, vrtec, klub in sploh vse, ki pridejo z njo v stik.
    Jasno, lovski psi so zakon!

  6. #36
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto Ni pes?

    V nedeljo sem se vračal iz pogona mimo stojišč. Moj terier je v družbi posavca capljal pred mano, ko je zaznal neko sled in jo za njo ucvrl navzdol po pobočju. Tam je krožil in štrikal sem ter tja, ter občasno zalajal. Bil sem prepričan, da išče lisico in kmalu je dva štanta naprej počilo.
    Ko sem kasneje prišel tja, sem videl ustreljenega lepega lisjaka. Starejšega lovca sem vprašal, če mu ga je prignal pes. "Nobenega psa ni bilo," je rekel. Pol se je pa le spomnil: "En majhen črn psiček je pa res pritekel za njim".
    Je morda pričakoval, da bo za lisjakom prišel volčjak? Kar naj bi mu šel lisjaka vzet, pa bi si za vse življenje zapomnil, da je to TERIER, in ne "kar en majhen črn psiček".

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Tako je, naši vrli solovci imajo mačehovski odnos do kinologije, ves trud, ki ga vodnik vloži v svojega psa ni vreden nič. Če na brakadi ni uspeha imamo pač zanič pse, če ranjene divjad ni najdena, imamo zanič krvosledce.

  8. #38
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    V zadnji št. Lovca sem bral členek o tekmi terierjev na Avstrijskem. A mogoče kdo ve kje stanuje lastnik psice g. Slemenšek Mirko, ali pa telefonsko št. Hvala za odgovor.


    Lp

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mons pubis
    Prispevki
    14

    Privzeto

    Slemenškov mail sem ti poslal na ZS.
    Če ljudje ne bi težili, bi znali leteti.

    http://www.muzzle.de/N5/wolf4.gif

  10. #40

    Privzeto

    detel, močno upam, da ti bo kaj več povedal, ker pač ni vse tako kot piše!

Stran 4 od 23 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •