Stran 4 od 13 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 126

Tema: Beagli

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  2. #32

    Privzeto


    Vsekakor vsestransko uporaben pes! In moja skrita želja......,enkat bo.......

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Še en mesec, pa pride enatakale navihanka k men!
    Dodam slikco, sam da naštudiram kako se nardi!
    lp

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Upam da je OK!

  5. #35
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto beagl

    ja grega dobr si tole "naštudiral"!!upam da ne bos pozabu do takrat,ko bo tale tvoj štirinožni prijatelj odrastu(šala),da jo vidimo se kasneje!zelim ti veliko veselja z njim!

    lp
    Last edited by toncybrak; 7. November 2008 at 21:17.
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Evo moje psičke. Še en teden, pol pa bo vesele u bajt!
    lp

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    No pa še slika!

  8. #38

    Privzeto

    Že dolgo glede beaglov ni nihče nič napisal, čeprav jih je v SLO iz dneva v dan več, največ sicer takih, ki jim v rodovniku res piše beagle, drugače so pa to le "približki" pravih beglov.
    Lani je pri nas bilo precej kandidatk za parjenje, vendar sem vse zavrnila, čeprav so imele vse pripeljane psice oceni I/I, niti ena pa ni bila za realno dobro oceno.Ne vem ali metri na ocenjevanjih ne kažejo za vse enako?Zakaj se ne upošteva FCI standard in kar vsi po vrsti dobivajo odlične ocene in vzrejna dovoljenja, čeprav jih je polovica zrelih za vzrejno prepoved?Ali ni škoda pasme, da iz omenjenih vzrokov tako nazaduje?
    Na CACu v Celju sem opazila(pa ne samo jaz)psa v razredu mladih in psico v najmlajših, taka primerka, da bi kdo mislil, da sta pomotoma prijavljena dva mešanca.Še več takih bo verjetno v G.Radgoni.Me prav zanima, če bodo dobili realne ocene.Upam, da bo sodnik imel toliko"j...." in upošteval standard in anatomijo.

  9. #39

    Privzeto

    To je pa komercijala, samo da imajo super oceno, pa da je čim več mladičkov...pa imaš dosti $$$$

  10. #40

    Privzeto

    Jazbec, odlično pet! Pa to delajo prav taki ljudje, ki tega najbolj ne bi smeli počet, saj naj bi bili vzor slovenski kinologiji.
    Torej, predvidevam, da temu ne bo konca, zato je verjetno brez pomena kakršenkoli trud.Žal nas je premalo za stvar.

Stran 4 od 13 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •