Stran 32 od 33 PrvaPrva ... 22282930313233 ZadnjiZadnji
Rezultati 311 do 320 od 326

Tema: Nemški kratkodlaki ptičar

  1. #311

    Privzeto

    Tole so danes po zahtevni operaciji izvlekli iz noge naši Nii.





    Pred tremi tedni je bilo videt samo majhno vbodno rano med prsti, ki pa se ni in ni celila. Kljub temu, da so ji v tem času pobrali iz noge kar lepo število malih lesenih koščkov, je Nia hodila po treh. Pa smo se odločili odpreti. Ampak takle - več kot 6 cm dolg - "kol", je bil šok za vse prisotne. Je pa zanimivo, da se te lesene zadeve na rentgenu ne vidijo. Mesto tujka so uganili, ker so bile na sliki kosti prstov za par mm bolj narazen.

    Skratka...naše Barje je polno nevarnosti.

  2. #312

    Privzeto

    Breza mi že vemo ki imamo pse kakšne nevarnosti so skrite za naše pse na barju. Želim ti da bi psička čimprej okrevala.

  3. #313

    Privzeto

    Ni čudno, da ni hodila po omenjeni nogi. Želim čimprejšnje okrevanje.

  4. #314
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Še dobro, da ni kakšnih večjih posledic.
    Uspešno okrevanje.

  5. #315

    Privzeto

    Breza, upam, da bo psica kmalu okrevala. Lp

  6. #316

    Privzeto

    Hvala vsem.

    Že včeraj je prvič po 3 tednih stopila na vse štiri. Kako njene rane zdaj zgledajo, pa ne vem. Odprta je bila na sprednji in zadnji strani noge. Zdaj je še čisto zavita in z drenažo. V soboto imamo pobiranje drenaže in previjanje. Pa bom od bliže pogledala njeno nogo.

    Se marca z maksom in hero vidimo v šoli?

  7. #317

    Privzeto

    Zgodaj (in od zadaj) je treba začet.


  8. #318
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Aport pri nemcu ni problem.... to so pravi lovci .

  9. #319

    Privzeto

    Res je, prinašanje jim je v krvi. Tale mulček je skorajda manjši od lisičjega repa pa je že ves navdušen.

  10. #320

    Privzeto

    Živjo,

    Ali bi mi lahko priporočili nekaj vzrediteljev/psarn nemskih kratkodlakih pticarjev, s katerimi imate dobre izkušnje? Ni mi problem pogledati tudi cez mejo.

    Poznam Adin dom in tudi nekaj psov iz vzreje. Vse všečno in nekaj takega iščem. Želim si psico, oz. sem kar odločena za psico. Z njo bom delala v reševanju, me pa tudi lovske preizkušnje vse bolj zanimajo

    Hvala

Stran 32 od 33 PrvaPrva ... 22282930313233 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •