Stran 26 od 33 PrvaPrva ... 16222324252627282930 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 326

Tema: Nemški kratkodlaki ptičar

  1. #251
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Ptuj, Gorišnica, Formin
    Prispevki
    31

    Privzeto

    Hubertos lepo ste to napisali in res je tako, HVALA

    Danes sva naredila dve krajši vlečki in to zadovoljivo. Zdaj pa še samo vaja dela mojstra, samo če mojster obvlada vajo.

    in še stoja na faza danes med trenigom.LP

  2. #252
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Ptuj, Gorišnica, Formin
    Prispevki
    31

    Privzeto

    Kje so pa kaj slike in posnetki z IGA, da vidimo malo kaj se je dogajalo?

  3. #253

    Privzeto

    Delamo na tem! Sicer pa je bila državna tekma v vodnem delu zopet v znamenju nemških kratkodlakih ptičarjev, ki so zasedli vseh prvih 5 mest.

    Za utrinek še en detajl s torkovega treninga na ribnikih v Dragi pri Igu...

    ...en 8-mesečni mulc:
    Povezava 10010
    (foto by B. Grum)

  4. #254
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Ptuj, Gorišnica, Formin
    Prispevki
    31

    Privzeto

    Bok Breza sem slišal, da so se naši "fantje" dobro odrezali. Upam da se drugo leto pridružim. Zdaj pa prvo na jesensko in potem naprej. Lp

  5. #255
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Ptuj, Gorišnica, Formin
    Prispevki
    31

    Privzeto

    Bisa v prinašanju

    Povezava 10022

  6. #256

    Privzeto

    Citat Slavko M je objavil: Pokaži objave
    Bok Breza sem slišal, da so se naši "fantje" dobro odrezali.
    Ja, Ptujčani so res odlični! Kapo dol!

    Upam da se drugo leto pridružim. Zdaj pa prvo na jesensko in potem naprej. Lp
    Tako je prav!


    Sicer pa je tema o Državni tekmi v vodnem delu 2011 odprta tule http://www.forum-lov.org/forum/showthread.php?t=2437

  7. #257

    Privzeto

    SlavkoM ... pa kje si ti?! JZP je že zdavnaj mimo, nam tule pa bodo vsi prsti odpadli od stiskanja pesti, da se vama z Biso dobro izide.

    Še ena fotka tistega mulca, ki par objav višje plava z raco v gobcu in ki je pravkar dosegel pomembno starost v življenju vsakega psa (9. mesecev ):
    Povezava 10099
    (Foto: B. Grum)

  8. #258
    Član od
    Sep 2010
    Lokacija
    Ptuj, Gorišnica, Formin
    Prispevki
    31

    Privzeto

    Oj pozdravljeni,
    se oprevičujem za zamudo.

    Zdaj so se mi živci malo pomirli od preizkušnje, pa ne da bi Bisa slabo delala, zbrala je zasluženih 186 točk .
    xxxxxxxxx

    Dečko pa je čudovit, iz katere psarne prihaja?

    Razmišljam da bi Bisa morala imeti še eno prijateljico, da ji nebi bil dolgčas ko sem jaz v službi. Breza so vam kaj znani NKP iz sosednje Madžarske?

    LP.

    ____

    Besedilo je izbrisano na željo avtorja.
    Last edited by Breza; 18. October 2011 at 21:12.

  9. #259

    Privzeto

    Predvidevam, da si zaslužiš čestitke :icon_: Ne spoznam se pa na točke pri tej preiskušnji . 186 točk je...kaj ? Koliko je možnih ?
    Nikoli se ne boj narediti nečesa česar ne znaš.
    Zapomni si:*Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalec!*

  10. #260

    Privzeto

    Citat Slavko M je objavil: Pokaži objave
    Oj pozdravljeni,
    se oprevičujem za zamudo.

    Zdaj so se mi živci malo pomirli od preizkušnje, pa ne da bi Bisa slabo delala, zbrala je zasluženih 186 točk.
    xxxxxxxxx
    186 točk je odličen rezultat! Vrhunski! Samo za primerjavo...da greš na Sežunov memorial direktno z JZP brez dodatnih "kvalifikacij", potrebuješ 165 točk. Vse od 180 točk dalje pa je špica od špice.

    Kar pa se tiče sojenja po "imenih" in ne po dejansko prikazanem delu psov, pa je žal mnogokrat kar slovenska folklora... Je pa tudi res, da "stari mački" pač poznajo pravilnik in način sojenja. Čeprav splošen vtis navadno ni ravno bleščeč pa taki vodniki točno vedo, kje se (lahko) zgublja točke in na katere podrobnosti je potrebno pazit. Sploh pri mladih psih velja, da dostikrat vodniki "delajo" preizkušnjo in ne psi, kar pomeni, da so vodniki tisti, ki znajo v pravem trenutku pravilno pomagat svojemu psu, da "spelje".

    Dečko pa je čudovit, iz katere psarne prihaja?
    Ne smem reklame delat...

    Razmišljam da bi Bisa morala imeti še eno prijateljico, da ji nebi bil dolgčas ko sem jaz v službi. Breza so vam kaj znani NKP iz sosednje Madžarske?
    Pravijo: "Eden ni nobeden!" ...in to velja tudi pri ptičarjih. Morata bit najmanj dva, da se pozna!

    Ne poznam madžarskih linij. Nekaj so jih pred časom uvažali Prekmurci, ampak je tako kot pri vseh ostalih. Nekateri odliočni, nekateri ne. Kar je verjetno odvisno tudi od vodnikov.
    Last edited by Breza; 18. October 2011 at 21:14.

Stran 26 od 33 PrvaPrva ... 16222324252627282930 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •