Stran 34 od 35 PrvaPrva ... 24303132333435 ZadnjiZadnji
Rezultati 331 do 340 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #331
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ehhh, ne norčuj se iz lov. psa

  2. #332
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Blaser R93, lepega brandlna imaš.
    Sem pa mislil, da si prelamačo kupil zase.

  3. #333

    Privzeto

    Citat mrki je objavil: Pokaži objave
    Imam psa, lovski nagon mislim da je enak kot pri psicah, moti me pa paritveni nagon ker mi je en teden neuporaben ko se sosedova psica goni. Ima pač dober nos naslednji bo psica, mali munsterlander.
    Mrki, sem slišal, da si prejšni teden s svojim brandlom našel celo obstreljenega oz. ustreljenega volka. Če je to res, daj napiši kaj o tem iskanju.

  4. #334

    Privzeto

    Saj tisto ni bil volk. Lovec je streljal lisico na 270m in zgrešil. Smolo je imel, ker "lisica" zacvilila. To je pa slišal en drug, ki se spozna. Zdaj pa godla.

  5. #335

    Privzeto

    Citat andrej50 je objavil: Pokaži objave
    Če je to res, daj napiši kaj o tem iskanju.
    Saj veš, da je res. Si dobil informacije iz prve roke. Kinološki kolega z brandelnom je tisti, ki se spozna na cviljenje.

  6. #336

    Privzeto

    Zdaj pa res ne vem kaj je res, ker v današnjih Novicah jasno piše dobesedno: Enega (volka)naj bi pomotoma pri iskanju obstreljenega srnjaka pokončal lovec iz Sodražice. Ker pa ima v LD Sodražica po sklepu UO pravico iskati obstreljeno divjad edino Mrki, predvidevam, da Mrki kaj več ve o tej zadevi.

  7. #337
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Ko bo preiskavo zaključil lovski inšpektor in policija se bo lahko kaj več napisalo da se ne ovira preiskave, lahko samo napišem da alojz nima pravo razdaljo in andrej naj ne bere novice ne slovenske ne angleške ker novinarji so pač novinarji. Med iskanjem jelena v Loškem potoku je najden mrtev mladič volka(mrtev 5-7 dni)par dni za tem je res tudi v Sodražici najden mrtev mladič volka, več o tem pa po koncu preiskav.

  8. #338

    Privzeto

    No ja. Nisem bil zraven in meril z laserjem.
    Drugače pa korektno. Vedno je preveč čvekanja in zavajanja.

  9. #339
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Pa še to za andreja, jaz že dve leti nimam pogodbe z LD Sodražica ker jo nočem podpisat, zaradi starosti psa ne morem zagotoviti da bom lahko opravil vsa iskanja. Prav zadnje iskanje za srnjakom sem prekinil ko sva z Alfom prišla do zaključka da se srnjak premika pred nami in ga bo treba gonit, in prepustil drugemu ki je bil za mano s svojim psom, žal njegov pes ni zaznal srnjaka in je vse skupaj zaključeno.

  10. #340

    Privzeto

    Citat andrej50 je objavil: Pokaži objave
    Zdaj pa res ne vem kaj je res, ker v današnjih Novicah jasno piše dobesedno: Enega (volka)naj bi pomotoma pri iskanju obstreljenega srnjaka pokončal lovec iz Sodražice. Ker pa ima v LD Sodražica po sklepu UO pravico iskati obstreljeno divjad edino Mrki, predvidevam, da Mrki kaj več ve o tej zadevi.
    ne razumem dobro! Kako lahko LD zahteva, da išče samo eden pogodbenik? Kaj se zgodi, če ta pogodbenik ne najde, nima časa ali je bolan?

Stran 34 od 35 PrvaPrva ... 24303132333435 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •