Stran 2 od 35 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Franc, tud moja psička kaže takšne karakterne lastnosti kot si jih ti opisal. Zelo je poslušna, umirjena in razumevajoča. Imam občutek, da mi bo še zelo lepo v njeni družbi :icon_: To je sicer moj prvi brandlbrak,prej sem imel dva terierja, občutna razlika v teh dveh pasmah, čeprav sta bila tudi terierčka prava prijatelja.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    prvi sprehodi v lovišču:

  3. #13

    Privzeto

    Vidim da zelo lepo napredujeta,kar tako naprej!

  4. #14

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Zanima me kdaj vam je prvič brandl brak, začel goniti po sveži sledi. Sam imam samčka 8. mesecev starega, pa mi še ni pognal, ker se prvič srečujem s to pasmo sem kar malo v dilemi. Pes aktivno gre po sveži sledi, ampak ne zalaja še.Prišla sve že na svežo sled d.prašiča, srnjadi... ampak še nič. Slišal sem, da so ti psi dokaj pozni.Vsak vaš komentarj bi mi dobro prišel.

    lp

  5. #15

    Privzeto

    Meni je začel glasno goniti med 8. in 9.mesecem,ta pasma res pozneje začne glasno goniti.
    Nič se ne sekiraj,to je isto kot otrok eden shodi prej eden pozneje,ko ba začel
    pa nehati ne bo mogel.Je pa res da vsi vodniki,komaj čakamo kdaj bo zapel prvo
    pesem po sledu,takrat nam pa srce zaigra v najlepšem tonu!

  6. #16

    Privzeto

    Hvala Franc, pes je res čudovit, poslušen, pameten, temperamenten, samozavesten...... Mogoče mu manka malo ostrine, katere sem razvajen od terierjev.

    lp

  7. #17

    Privzeto

    Dina 11 mesecev









    Lastnik Jahn Oskar iz Radeč.

  8. #18

    Privzeto

    Kdo je pa vreditelj te prekrasne Dine??
    Isto kot bi bila dvojnik od mojega Dona!

  9. #19

    Privzeto

    Vzreditelj je Brane Gaji? iz Radeč.Čez dober mesec pričakuje novo leglo.Psico je paril pri istemu psu kot lansko leto.Lp

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Res lepa, močna psička tale Dina.
    Pa še Beba z današnjega obhoda revirja :icon_:

Stran 2 od 35 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •