Stran 18 od 35 PrvaPrva ... 814151617181920212228 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #171
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Taki pa smo po treh dneh.
    Last edited by krogla1; 26. May 2013 at 19:07.

  2. #172
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ti bodo pa pravi korenjaki........ Lunca, ti bi kar z mesom hranila par dni stare kužke. To pa ni neumnost, a.....?
    Last edited by detel; 10. May 2011 at 11:33.

  3. Privzeto

    Ne,ni neumnost.To je star preizkušen vzrediteljski recept!Zelo pomaga.Čisti,surovi proteini!
    Tjaša

  4. #174
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Detelj verjemi mi, da Lunca prekleto dobro ve kaj govori in piše na tem področju je namreč profesionalka in rezultati njene vzreje so vidni tudi v deželah preko luže kjer biva eden od njenih vzrejencev in se ponaša z naslovom US champ of.....Da ne govorimo o uspehih na evropskem nivoju in nezanemarljivem svetovnem. Skratka mogoče pa le ni vse tako kot so te naučili ljudje ki so ali pa niso strokovnjaki ,imajo pa pač papirje da so naredili ta in oni tečaj.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #175
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Daleč od tega, da bi podcenjeval Lunco, sem pa tudi sam imel doma veliko legel. Vsi vemo vse, posameznik pa malo. Kaj mi pomaga, če bom "usposobil" 13 mladičev in bodo zahiranci celo življenje. Pa še doma mi bodo ostali. Tudi divjad ima pravico do življenjA a jo vsakodnevno pobijamo.....

  6. Privzeto

    Detel, vse lepo in prav,ampak na reprodukcijo divjadi TI osebno nimaš vpliva.Na reprodukcijo psic pa ima dandanes človek velik vpliv.V končni fazi je celo tako,da v kolikor nimaš potencialnih kupcev se še vedno lahko odločiš,da psice ne pariš.V takem primeru tudi potem ni straha,da bodo mladiči dlje ostali pri hiši.V kolikor pa se vseeno odločiš za paritev si kot "vzreditelj" dolžan narediti prav vse,da mladičem omogočiš dober štart v življenju.V končni fazi si ti "kriv" da so prišli na svet.
    Večina se mogoče ne bo strinjala z mano,ampak to je moj pogled na vzrejo in dolžnosti vzreditelja.Ni vsak človek primeren za to.
    Ko se jaz odločim za leglo je to vnaprej dobro premišljen korak,saj je potrebno poleg same paritve organizirati dopust v času mladičev,pa kakšen Eur na bančnem računu mora tudi viška biti.Običajno moram imeti našparan denar za carski rez( vedno lahko pride do njega),pa za eventuelno daljšo prisotnost mladičev pri hiši.Pri nas odhajajo mladički tudi v starosti 6 mesecev.Še dobro,da imam podporo moža drugače bi bilo veliko težje.
    Kar se naše vzreje tiče sem ponosna na njo.Trdo delam za to.In mali uspehi so vidni.Ja,poleg našega Brynmor Zenitha,ki je z tremi leti strosti že AM.GRAND CH in trenutno tretji najuspešnejši Basset Hound v Ameriki ter naših enoletnic Brynmor Fancy Girl in Brynmor For Your Eyes Only,ki sta v Angliji imamo doma trenutno dva nova šampiona.Zenithov brat Brynmor Zani je tako novi CH.Slo,prav tako psička Bassbarr Salentina.Oba imata odprte tudi INT CH.JCH SLO pa pred svojim odhodom v Anglijo končuje tudi Fancyjin in Ajin bratec Brynmor Fly Me To The Moon.Prav tako kot na njih pa sem ponosna še na vse tiste naše pse,ki pri svojih lastnikihpeglajo kavče in jim kravžljajo živce.
    Tjaša

  7. #177
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Sem iz stare šole. Poveličuješ pse. Poglej okoli kaj se dogaja z drugimi živalmi in ljudmi. Sedaj pa res zaključujem s temi ?akulami.

  8. #178
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Že spet nekaj brezveze smetiš po temah o katerih nimaš pojma.

    Napisal si že 2611 ?akul, prepiši se na forum najporoka.com

  9. Privzeto

    Ne,ne poveličujem psov,ampak z njimi se največ v živalskem svetu ukvarjam.Pred leti,ko sem še delala kot porodničar na farmi prašičev sem se pač ukvarjala z njimi.Pa tudi tam nisem delala razlik.Delam razliko le med fetusom in razvitim osebkom.
    Kar se ljudi tiče,so sposobni poskrbeti sami zase( v večini primerov).Niso v moji lasti in nisem odgovorna za njih.
    Tjaša

  10. #180
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    [QUOTE=muzikant;71230]Že spet nekaj brezveze smetiš po temah o katerih nimaš pojma.

    Napisal si že 2611 ?akul, prepiši se na forum najporoka.com[/QUOTE

    Ti NARCISOID pa nehaj že enkrat, ker te imamo že vsi poln kufer. Pa pojdi kaj delat, ker skozi čepiš na tem Forumu.

Stran 18 od 35 PrvaPrva ... 814151617181920212228 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •