Stran 14 od 35 PrvaPrva ... 410111213141516171824 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #131
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Ali se jim pozna? Samo pes je Suhorobarski, psica pa je iz okolice Dravograda.

  2. #132
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Sej pes me je napeljal na to misel. Tale je tudi. Morda je celo brat. Uspešen v delu in dober plemenjak.

    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  3. #133

    Privzeto

    krogla,potem je iz Adarinega(mati) prvega legla?
    LP Tjaša

  4. #134
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Hubertus iz kje pa je ta pes? Ja pes je od Adare iz prvega legla.
    LP.

  5. #135
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Pretep

    kole pa zgleda pes, ko se stepe z pit bulom.

  6. #136
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Pretep

    Kole pa zgleda pes če se stepe s pit bulom

  7. #137
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Dobro jo je odnesel .

  8. #138
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Ja moram priznati, samo pogrižen k sreči niso bile poškodovane kosti.
    Zdaj bo pa bolniška laufala, na jage pa kasneje
    Zahvalil bi pa se Veterinarski ambulanti za Bežigradom-Lj (T-Z)

  9. #139
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto krvna sled

    Danes dopoldne me je poklical kolega in mi povedal da je včeraj zvečer streljal na pujsa pa da je na nastrelu krvi kot da bi jo z ajmerjem polil, ampak da njegov Beagl in še terijer od enga drugega jagra nista nič najdla ker se kri konča čez 100m in tam so tudi psi odnehali, pa če imam voljo naj grem še jaz mal pogledat, ampak da verjetno ne bo nič. Lepo mi je razložil kje je streljal in kako bom najdel nastrel, in po službi lepo Alfa v avto pa gremo.
    Na nastrelu je bilo res ogromno krvi, in sva začela. Čez 100m res zmanjka krvi, ampak Alfi lepo umirjeno vleče naprej,šla sva 1 uro po sledi, mal gor pa dol pa sva najdla ležišče ampak nič krvi pa še skozi smrekce.... Pol je pa Alfi najdel ležišče in ga temeljito prevohal pa še meni ga pokazal in še nič krvi, ampak je od tega ležišča začel vleči hitro, tako mi pokaže da je na sveži sledi.In čez 50m kapljica krvi, tam sem se ustavil in poklical strelca naj najde še nekoga in naj se postavijo pred mene jaz bom pa psa spustil. Čez 30min me kliče da sta na položaju in sem spustil Alfa. Čez 1min v prvih smrekcah ga slišim kako drži na mestu, z pištolo v roki lepo previdno in tiho proti Alfu, ko sem prišel na 5m sem videl samo alfijevo ovratnico kako skače okrok pujsa, pol pa naenkrat hudič prileti proti meni jaz pa hitro dva strela v glavo, pujs se zavali meni v noge me podre ustane in zlaufa v naslednje smrekce, Alf pa za njim jaz pa za Alfom.Čez 30m ga spet ustavi in spet mu pridem na 5m in hudič spet vame, ustrelim še dvakrat in mi obleži dobesedno med noge.
    Prvi strel ki ga je oddal kolega je bil 2cm pod srcem, moja dva pa v možganih in dva po 1cm nižje od oči.

  10. #140
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Kar zajeten pujsek. Kakšnih 80 kg neto?
    Strel 2 cm pod srcem je za prašiča skoraj oplazni strel (grodnica). Verjetno bi ga celo preživel. Tisti dve krogli v možganih pa sta zadnji dve, z njima ne bi več tekal naokoli.
    Sicer pa obema pohvala za iskanje.

Stran 14 od 35 PrvaPrva ... 410111213141516171824 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •