Stran 9 od 35 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #81

    Privzeto

    Hubi, Hubi, Hubi.Zdaj, ko bo padel Kozel si ti tapravi za njegovo mesto.Pa zaradi mene ukinite in PNZ-je pa vzrejne pa kar hočete mi odkrito povedano dol visi.Imava pač različne poglede in mišljenja na to situacijo, pa nobene veze ne igra to ali je kdo sodnik in si bi pljuval v svojo skledo, tudi Black je sodnik.Brez veze pa je, da se o tem midva tu pogovarjama, sem ti že povedal, da o goničih nimam blage veze.Podaj predlog na zbor sodnikov za goniče, pa tam rešite situacijo, kakor jo pač boste, ali pe se vključi in sodeluj z vzrejno komisijo za goniče, dobro poznam predsednika, ti lahko pomagam, čeprav se pomojem doma smeji, ko vidi kaj čečkaš po formu.Nevem kaj naj ti rečem, ti si proti PNZ-ju, jaz sem za, ti neboš odstopal od svojega stališča, jaz nebom od svojega.


    Lp!

  2. #82
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat mprimoz je objavil: Pokaži objave
    Hubertus tole o PNZ-ju si pa zadel v piko. Se povsem strinjam s tabo, ker sem tud sam mnenja, da PNZ ne bi smel biti pogoj za pridobitev vzrejne preizkušnje, ravno zaradi šlamparij, ki se na PNZ-jih dogajajo, zato so nepotrebni. Vzrejne preizkušnje bi morale biti namenjene ocenjevanju psov v delu in zunanjosti s strogimi kriteriji. Na tak način bi zagotovo prispevali k ohranjanju in izboljšanju kakovosti pasem goničev.
    Naj dodam še to, da v mnogih LD lovijo s psi, ki nimajo opravljenega PNZ in se jim je.... za vse. Torej barka gre le v tej smeri . Nihče jim tudi nič ne reče.

  3. #83

    Privzeto

    hubertus po dolgem času,ko si se oglasil sem vedel da boš premišljeno in strokovno pojasnil stališča o pnz-ih
    samo spet narobe!

  4. #84

    Privzeto

    243, mogoče ima Hubi prav, kaj pa veš.Nevem na kaj najbol cila, mogoče je imel do kur. pse pa mu na PNZ-jih ni najbolje šlo, ali nevem no.Saj bo, sekirat se nesmemo, bo že, bo že.

  5. #85

    Privzeto

    Še bolj zakomplicirano.

  6. #86
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    podvojen post
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  7. #87
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Je že v redu. Se pač mislil,da je tukaj kdo sposoben tvorne debate.
    Naj bo pa tako. Veliko drugega za počet...
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  8. #88
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Od srca upam, da bosta Beba in Dina skupaj s svojima vodnikoma imeli lepo in uspešno lovsko sezono, vsem ostalim, ki ste jima s svojim dol zabijanjem neenako mislečih odvzeli temo, pa predlagam, da greste na jago in se skulirate.( glede na naslov teme z brandl brakom ).
    Služimo narodu !

  9. #89
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto Alf Suhorobarski

    No če nimate nič proti tukaj je par slik mojega Alfa (Brane Gajič je lani in letos paril pri meni, letos sva imela smolo saj je pet psov poginilo v prvem tednu, ostala sta še dva, samec in samička ki so še pri Branetu naprodaj).

  10. #90
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ko gledam slike brandelnov dobim občutek, da so jih "osvežili" s kakim švicarskim ali francoskim goničem .

Stran 9 od 35 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •