Stran 35 od 35 PrvaPrva ... 253132333435
Rezultati 341 do 347 od 347

Tema: Brandl brak

  1. #341
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Ozadje tega ima čreva nekje na sodišču zato je UO sklenil pogodbo za iskanje samo z enim krvosledcem, v pogodbi je lepo pisalo da če pogodbeni iskalec ni zmožen opraviti iskanje se gospodar odloči katerega krvosledca poklicati...

  2. #342

    Privzeto

    Mrki, ozadje tega ni na nobenem sodišču, temveč v tem,da je moja psica-krvosledka slučajno našla ustreljeno in skrito že na pol gnilo, vodečo svinjo.Par dni prej pa je lovski čuvaj LD ubil (ne uplenil)6 mladičev. Svinja je bila takrat še v lovopustu. Ker se je ta nerodnost zgodila prav mojim psom,se je takoj sestal UO, im mi prepovedal iskanje v LD z mojimi psi,sklenili pa so tudi,da lako v bodoče iščeš samo ti.Če me spomin ne vara,si enega od streljanih "mladičev" neuspešno iskal prav ti, s svojim krvosledcem. Pa brez zamere.
    L.p. Andrej

  3. #343
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Žal se mi zdi da se motiš, pogodba se je potpisovala od leta 2011. Vzrok je bil drugi Andrej in ne ti. Sicer to itak ni za v to temo, samo da veš da jaz osebno nisem bil proti da drugi psi iščejo, ne takrat in zdaj tudi ne.

  4. #344

    Privzeto

    Mogoce kdo ve ce bo kdo v krajsem casu imel mladice brb za odajo oziroma jih ima zdaj. Lp

  5. #345
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Taka izgleda dva tedna pred kotitvijo.
    Click image for larger version. 

Name:	DSC_0440.jpg 
Views:	328 
Size:	304.4 KB 
ID:	15190

  6. #346

    Privzeto

    pozdravljeni!
    zanima me če bo imel kdo kakšno spomladansko leglo brb. učil bi ga za lov na prašiče in lisico. kakšen nasvet lastnikov bi prav prišel... prebral sem vse strani nazaj in sem malo v dvomih glede te pasme. Sicer je solovec pred leti imel psico in je za lov bila zelo pridna.

    lovski pozdrav

  7. #347

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    v v v v v
    Sem nov na forumu, pa me zanima ali kdo ve oz. pozna, koga ki ima oz. bo imel leglo Brandel Braka.

    hvala za pomoč.

Stran 35 od 35 PrvaPrva ... 253132333435

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •