Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Naprava za rezanje trofej

  1. #11

    Privzeto

    Tako je, kotna brusilka. Priročna zadevica, ki jo upravljaš z eno roko v drugi pa držiš trofejo. Znamka ni važna Katere pa so "šajbe" pa bi moral vprašati, ne vem pa če je tako pomembno, ker mislim da bo za kost vsaka dobra.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Pomoje bi bila malce ožja šajba precej bolj učinkovita pa pripravna kot pa kakšna 5 in več milimeterska (1 mm scorpio za pločevino oz. pleh po domače:icon_smile::icon_smile:).

  3. #13

    Privzeto

    Jaz uporabljam takšno napravo kot je na sliki, namesto orginalne žage pa raje uporabljam široki list za rezanje pločevine, ker je bil orginalen pregrob in je lomil nosno kost. Če vrednu zapneš glavo v to napravo in natančno nastaviš obe strani, potem ni nobene potrebe po "fleksanju", ki je nevarno za prste in še smrdi ko hudič.

  4. #14

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    ...namesto orginalne žage pa raje uporabljam široki list za rezanje pločevine...
    Kako pa vpneš list, da se ne zvija??

  5. #15

    Privzeto

    Drugače pa šef nekateri tudi motorke uporabljajo hehe!

  6. #16

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Kako pa vpneš list, da se ne zvija??
    Če uporabljaš okoli 3cm širokega, se sploh ne zvija, tam, kjer ga držim, pa ga oblepim z lepilnim trakom, da se ne porežem.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    škofja loka
    Prispevki
    90

    Privzeto Motorka

    Verjeli ali ne. Stric mi je letos, po 30 letih poklicne lovske kariere in dobrih 50 letih siceršnjega jaganja, med ogledovanjem njegovih trofej zaupal, da je nekoč pred leti videl, kako z motorko režejo trofejo. nekje v državnem lovišču na hrvaškem. Pa je tudi sam je pred cca. 30 leti poskusih s tisto veliko, takrat najbrž moderno, približno 30 kil težko motorko. Pa je šlo. Od takrat naprej je vse jelene, svoje in od gostov rezal tako. Zelo uspešno. Glede na dobo jaganja je res pravi mojster lovske latinščine ampak tole sem mu pa verjel.

    LP Srečko:icon_mrgreen:

  8. #18

    Privzeto

    Najbrž nič nenavadnega,poznam tipa,ki vse žaga na sekolar! Jeb.....,men se vsi prsti poskrijejo,če bi samo poizkusil.....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto Dolgi

    Dolhin jest vse odrežem s fleksarco,če slučajn je kej za popravt pa na šiht poprav na brosilko.Neki časa sem šagal z žago pa to je vse krivo,nikol navš trofejo tko prmah držal pa žagal.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  10. #20

    Privzeto lp

    Jast sem eno probal zrezati z mini brusilnikom pa gre zelo dobro samo "sajbice" pokajo pa zelo smrdi.
    lp
    Klemen Kobal

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •