Stran 11 od 14 PrvaPrva ... 7891011121314 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 134

Tema: Jamarjenje

  1. #101
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Pri nas je zdaj pravo za jamarjenje. Mrzel veter ki piha lisicam ne paše in so po luknjah. Bedanc je včeraj iz luknje dobil in uplenil eno in danes 2. Jutri mu grem pomagat :icon_:
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #102
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Sokolar, si pa vztrajen .

  3. #103
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Čakal od 21:00 do 13:00 nasledni dan!? Pa saj verjetno ni mogel domov, ker je zmrznil in šele naslednji dan ob 13:00 ko se je malo odtalil se je vrnil!

  4. #104
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Mislil je do ene zjutraj Je vztrajen ja:icon_:
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  5. #105

    Privzeto

    No danes, ker je pihal močan veter sem šel na ene luknje .Psica je šla takoj not po cca 10 minutah je lisica preskočila iz luknje v luknjo.Kljub psicini vztrajnosti jo ni prignala ven.Na koncu niti ni imela neke volje,tako da možno da sem jo kje spregledal in je šmrcnila iz luknje neopažena.
    lp

  6. #106

    Privzeto

    Ja mislil sem do 1.00, saj se razumemo!
    Zajec to se rado zgodi sploh, če lisica ve kaj jo čaka zunaj. Ali si pazil na smer vetra in primerno razdaljo od lukenj ?
    Če se je lisica uspela izmotati neopaženo potem je to dobro, če pa je ostala v luknji vidva pa sta odnehala ji bo to dobra šola za v bodoče.

  7. #107
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Zadnje dni je jamarjenje zelo dobro. Včeraj sem šel z Bedancem in sva dve lisički dobila. Prva je bila zunaj po minuti, druga v drugih loknjah pa je skočila ven po kakih 20 minutah. V zadnjih 3 dneh je tako Bedančeva psička izbezljala 5 lisic, na sliki sta zraven še 2 s pogona, da lepše izgleda :icon_:
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #108
    bostjan Guest

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Zadnje dni je jamarjenje zelo dobro. Včeraj sem šel z Bedancem in sva dve lisički dobila. Prva je bila zunaj po minuti, druga v drugih loknjah pa je skočila ven po kakih 20 minutah. V zadnjih 3 dneh je tako Bedančeva psička izbezljala 5 lisic, na sliki sta zraven še 2 s pogona, da lepše izgleda :icon_:
    To pa tak zgleda kot da jih kje gojite!

  9. #109

    Privzeto

    Lepa bera Mugo!
    Mi smo danes obiskali štiri lokacije. Vse so bile sicer videti aktivne vendar je bila lisica samo v eni. Psica jo je izbezala po kakih 10 minutah. Lisica je šla direktno na solovca zato nisem streljal, ker sem mislil, da jo bo pobral on. A na žalost je ravno takrat gledal v drugo smer in jo je opazil le za trenutek, ko je že odvila od njega in izginila v kritju.

    Škoda zaradi psice, ker se je trudila, da jo izbeza na plano.

  10. #110

    Privzeto

    V soboto pa mi je iz lisičine prička prignala kuno belico, katera je končala na desni strani.
    lp

Stran 11 od 14 PrvaPrva ... 7891011121314 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •