Stran 8 od 11 PrvaPrva ... 4567891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 108

Tema: Solnice

  1. #71

    Privzeto

    Predvidevam,da si solnico naredil iz "sušce",to bo trajalo nekaj časa,če pa bi jo naredil iz "svežega" drevesa pa bi bil efekt takojšen...,je pa res,da ni ravno priporočljivo podirati svežih dreves za solnice,v bistvu je to itak brez smisla,ker bo sol divjad našla tako ali tako.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #72

    Privzeto

    solnico sem naredil tako da sem čez eno vodoravno vejo pribil stresico in pod streho na vejo privezal lizalni kamen da je visel..ta kamen se kar močno diši, je več možnosti da najdejo če več diši?

  3. #73

    Privzeto

    Na lizalni kamen se mora divjad najprej privaditi,potem bo obisk najbrž dober. Če kamen diši je kar se tiče zaznave sigurno bolje,vprašanje pa je,koliko bo to živalim všeč.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #74

    Privzeto

    upajmo da jim bo všeč :icon :, mora biti nujno pritrjen kamen na drevo ali lahko kar visi?

  5. #75

    Privzeto

    ta lizalni kamen sem mislil za solnico

  6. #76

    Privzeto

    Ena od danes :)

  7. #77

    Privzeto

    Zelo dobro. V takšno solnico lahko daš tudi drobno sol.

  8. #78

    Privzeto

    Hvala :icon_:..
    Noter sem dal grobo mleto sol, na vrh pa navaden kamen tako, da se bo sol bolj počasi spirala.. A se da solnico s čim odišavit tako da bi jo divjad našla prej?
    Last edited by jelen1; 7. April 2012 at 19:16.

  9. #79

    Privzeto

    Divjad jo bo našla. Ne vem s čim bi jo odišavil. Mogoče razrežeš kakšno jabolko in namečeš okoli.

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat jelen1 je objavil: Pokaži objave
    Hvala :icon_:..
    Noter sem dal grobo mleto sol, na vrh pa navaden kamen tako, da se bo sol bolj počasi spirala.. A se da solnico s čim odišavit tako da bi jo divjad našla prej?
    Včasih so natrli s svežo meliso. Danes nekateri uporabljajo še janež.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 8 od 11 PrvaPrva ... 4567891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •