Stran 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 108

Tema: Solnice

  1. #41

    Privzeto

    saj se brez gozdarjeve privolitve nič več ne dela. sicer je pa bilo drevo brez vrha se pravi da je veter opravil svoje in je odlomil vrh nekje dva metra.

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Pr nas mamo bol velike srnjake, zato rabimo tut večje slanike, ane tasco

  3. #43

    Privzeto

    ja itak da rws. so srnjaki že takim malim jelenom podobni:)

  4. #44

    Privzeto Solna pasta

    Ali kdo od vas slučajno uporablja solno pasto za privabljanje divjadi?
    Danes mi jo je zrihtal sodelavec, pa me zanima če ta stvar sploh deluje na naši divjadi a se jo mora prej navaditi?
    Vonj je pa janež. Obstajajo pa tudi take z vonjem tartufov za divje prašiče. Janež je pa baje za srnjad, jelenjad, muflone, gamse.....

    Lp

  5. #45

    Privzeto

    Jah tko je,če jo boš namazal na solnico,ti jo bo divjad počasi prijela,če jo boš pa dal kr nekam,pa ne bo nič! Meni se ni obneslo,ker sem jo dal na solnico potem ko je v njej zmanjkalo soli,pa se je samo posušila in s časoma odpadla,tako da jo imam še eno kiblco doma,če ti bo delala ti jo rade volje šenkam!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #46

    Talking žauba

    Ja kej prida res ni.
    Včeraj sem namazal solnico, pa je zvečer prišlo nekaj muflonk z mladiči. Malo so se motovilili okrog solnice, za probo pa sem namazal še dva štora v bližini, katerih se noben tudi dotaknil ni. Diši drugače ta zadeva tako da je od pol kile dišala cela frata. No ko sem dalj časa opazoval pa je ena muflonka le začela preizkušati to namazano čudo pa mislim da ji je po enih petnajstih minutah ratalo kar všeč.
    Zgleda da nima ta zadeva nekega pretiranega učinka, saj na muflonih ne. No v frati sledim še močnega jelena, mogoče bo on pokazal kaj zanimanja.

    Lp

  7. #47

    Privzeto

    Če ne za sol pa vsaj za kroglo.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  8. #48

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    Če ne za sol pa vsaj za kroglo.

    LZ L
    Ne bi imel nič proti.

  9. #49

    Privzeto

    Kje si jo nabavo capra jaz moram tud jelena kmen poklicat>?

  10. #50

    Privzeto

    Maš na zs.

    Sej jelen je tam bolj slučajno. Mufloni so pa kar navdušeni ratali nad janežem. Zjutraj sem gledal 1+ ovenčka kar ni mogel nehati lizati premazan štor. :icon_:

Stran 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •