Stran 6 od 12 PrvaPrva ... 2345678910 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 114

Tema: Koncesije

  1. #51
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Post

    Je že kompleten razpis na MKGP in v Uradnem listu. Za našo LD je koncesijska dajatev v mejah pričakovanja, to je 25 € na člana.
    LP
    Služimo narodu !

  2. #52
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Torro, hvala za informacijo.
    Sem že objavil članek z vsemi potrebnimi povezavami: http://www.forum-lov.org/index.php?o...=525&Itemid=53

  3. #53
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Danes je v gorenjskem glasu članek o koncesijah in razpredelnica o višinah koncesijskih dajatev za Gorenjsko!
    lp

  4. #54

    Privzeto

    A ste že dobili izračun za koncesijo?

  5. #55

    Privzeto

    Kako misliš, če smo ga dobili? Saj je že kar nekaj časa koncesnina za vsa lovišča objavljena v Uradnem listu in si jo lahko vsak pogleda tudi na spletu.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #56

    Privzeto

    Evo povezave, drugi podatki > opisi lovišč:

    http://www.mkgp.gov.si/si/javni_razp..._single%5D=835

  7. #57
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto plačilo

    Zanima me ali se bo koncesnina plačala s TR. LD-jev ali iz žepov nas članov?

  8. #58
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Vsekakor bo šel denar s TRR upravljavca lovišča. Kje bo pa upravljavec ta denar pobral ? Verjetno pri svojih članih ob članarini. Ali pa od kje drugje.
    LP
    Služimo narodu !

  9. #59

    Privzeto

    Lovska družina, kot upravljavec lovišča, bo imela tudi druge prihodke. Ostaja prodaja divjačine, ki v večini lovišč pokrije višino koncsnine, sigurno ne bomo popolnoma ukinili lovnega turizma (čeprav sem nanj alergičen), tu so prihodki prireditev, lovskih koč in seveda lovčev žep. Če bodo kje tudi samo razmišljali o dodatnih obremenitvah članov je to neupravičeno in nepotrebno, nasprotno, mislim, da je denarja v lovskih družinah za delo v loviščih dovolj.

  10. #60

    Privzeto

    da je denarja v lovskih družinah za delo v loviščih dovolj.
    Je res,ampak se mi zdi da to zato,ker lovci vse delo opravimo prostovoljno. Recimo LD,ki imajo ogromne škode pa morajo po dodatnih virih seči v lovske žepe,sej večini ni problem dati še tistih 20 €,imaš pa vedno in povsod nergače in s tem povezane težave....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 6 od 12 PrvaPrva ... 2345678910 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •