http://lov.mojforum.si/lov-about673.html
Citat CREATIVE je objavil:
Mene pa zanima, če ste v vaših LD plačali članarino ZLD in če kakšna LD ni v preteklosti plačala članarine, kakšne so bile posledice.
Citat Ganges je objavil:
Mi smo ostali člani ZLD in tudi plačamo članarino za njo.
Citat janko je objavil:
Mi smo tudi plačali.
Citat tica je objavil:
Dokler smo člani spoštujmo dogovorjene obveznosti. Ko bo drugače, bo ta del članarine pobral nekdo drug, ne umišljajmo si, da bo ceneje.

Kdo ti bo pobral? kdo pa nam pobere, ki nismo člani nobene ZLD? Ali pa tistim LD, ki že lani niso bile članice nobene ZLD, kdo jim je kaj pobral, kdo jim ima pravico kar nekaj pobrati?
Citat Kaludernik je objavil:
Tudi mi smo plačali!!!!
Citat mugo je objavil:
Mi pa ne in nismo člani zveze, odkar je v veljavi nov zakon. Nimamo nič (in nismo imeli)od te zveze, vse kar potrebujemo nam po zakonu mora zagotoviti LZS. Najprej so nas ignorirali in nas niso obveščali, ker gre funkcioniranje LZS (še vedno!) preko ZLD, ki nas je ignorirala. Pa smo malo zatežili na LZS, sedaj pa enako dobro živimo, pa manj članarine plačamo. Drugi pa nimajo jajc, pa samo jamrajo, da je ZLD nepotrebna, da nimajo nič od nje, izstopit pa ne upajo, ker se bojijo problemov.
Citat bober je objavil:
Mugo vsaka čast za pravilno definicijo glede ZLD ,katero si zapisal v zadnjem stavku svojega posta.
Mogoče si si stem pridobil mesto na seznamu za discipliniranje;drugače mislečih kakor ostali.

BOBER
Citat rock&roll je objavil:
Mungo naje.... si, sam počakaj, da sprejmejo nova pravila. :lol:


Tudi mi nismo plačali članarine ZLD, ker nismo več člani ZLD.

Creative naj te samo popravim, da tudi prejšnja leta, ko je bila naša LD članica ZLD lovci nismo plačevali članarine ZLD ampak smo plačali članarino nai LD, ki pa jo je med drugim porabila tudi za to, da je plačala svojo članarino za ZLD.
Citat jelen.slavnik je objavil:
Pri plačilu članarine za leto 2007 je bil vračunan tudi prispevek/ članarina
ZLD vendar pa po sklepu posveta LD ne bo nakazan ZLD dokler ne podajo poročila o porabi sredstev za 2006 ter predložijo programa dela oz.porabe za leto 2007.
Citat zajec je objavil:
Pri nas podobno kot pri vas Slavnik,naj se najprej dogovorijo zld in ozul.
Citat Gebirgsjaeger je objavil:
Mi smo plačali članarino novoustanovljeni zvezi Gornje Posočje.
Sem pa videl da ZLD Gorica letos ne pobira članarine, ampak samo članarino 40€ za LZS.
Mislim da smo 8tolminci) preveč jim zatežili (pravno), tako da se članarine za leto 2007 ZLD Gorica ne more pobrati.
Citat .30-06 je objavil:
Mi nismo plačali članarine ZLD Novo mesto,ker niso predstavili plana za leto 2007.Po dogovoru naj bi to naredilo še 8-9 drugih družin ZLD Novo mesto.

Plačali smo jo LZS z dopisom zakaj nismo plačali ZLD-ju.