http://lov.mojforum.si/lov-about96.html
Citat ZR7 je objavil:
Tu bom prilepil za vsak slučaj in ne omogočil debate. V primeru, da se bo res kaj tam cenzuriralo, se bo pa tudi ta sprostila.


Mitja, ta vprašanja niso posledica "zaslug bilokoga". Ta vprašanja so posledica polpismenosti nekaterih naših članov in nevednosti o temeljih naše organiziranosti. In ta je v primeru, na katerega se nanašajo ta obravnavana vprašanja, že lepo število let nespremenjena.

Si se pa sedaj spet izkazal! Spustil si debato na osebno raven!
Naj pa sedaj jaz povem svoje, ker sem slučajno tudi motorist in lovec. Sicer ne prvi, pa vseeno!

Za stanje, kakršno je, ne more biti in ni kriv samo en človek! Zato tudi nikoli nisem s prstom kazal na eno osebo, ko govorim o celotnem vodstvu, ki pa nedvomno je krivo za sedanje stanje!
Pri situaciji, kakršna je danes in trenutni kuhinji pa so svojo vpletenost jasno pokazali tudi nekateri iz strokovnih služb. Imajo le ti pri spremembah v slovenskem lovstvu, ki jih nameravajo določeni krogi z "začasnim organom" na čelu uvesti, kakšne interese?! Interese se omastiti pri koritu mogoče?

Če je moj sum neosnovan, sem prepričan, da bom v odgovoru na ta moj post prebral zaobljubo, da bo to "začasno vodstvo" vpeljalo odločanje nas vseh lovcev, da ne bo okrnilo lovske pravice nas vseh lovcev, da bo še naprej skrbelo za dobrobit naravnega okolja in divjadi, da ne bo sprejelo obravnavanja zakona, ki gre pri varovanju divjadi kar nekaj korakov nazaj, da ne bo dovolilo v Slovensko lovstvo vstop krogov, kateri žele lov na podlagi zemljiškega in finančnega kapitala in za kapital pa še kaj bi se našlo in bilo potrebno obljubiti!

Bom to obljubo brez fige v žepu in s sprejetjem vseh posledic tu zgoraj prebral. Podpisano! Če že greš namigovati, kdo se za določenim nickom skriva, menda lahko pričakujem tudi to!

Tudi ostali na podlagi napisanega po malem sklepamo o osebi, ki je za nadimkom. A zaenkrat je bil ta forum le stičišče mnenj. Brez obremenjevanja, kdo je to napisal. Pomembna je bila vsebina ne forma.
A ti Mitja, uspevaš odkrivati novo raven foruma. Tako umazano, nezavidljivo. Ko pa smo prosili, da bi iz zveze ali strokovnih služb pojasnjevali nejasnosti, ki so se nam tu na firumu porajale, pa ni bilo nikogar na drugi strani. Aja napaka, nikogar, dokler ni bilo potrebno izdati ukaza, da naj se brišejo posti v temi o predvidenem protestu pred samozvanim "občnim zborom zveze". Bo ta moj post doživel isto usodo? Bo tudi odstreljen?
Za vsak slučaj naredim copy/paste na rezervno mesto!

In, da, pričakujem odgovor!

LP ZR7, motorist in lovec, pa ne prvi !
Citat ZR7 je objavil:
Tema, katero navajam pa je "Lovski šahovski problem"

Mitja je namreč napisal:
"Ali veste komu se imamo zahvalit, da je sploh prišlo do takih vprašanj?
Malo napnite možgančke. Prvi krivec za stanje stanje v lovstvu, ki ga imamo ob 100 letnici LZS je naš motorist alias prvi lovec. Ob tem ko pljuva pa po LZS pozablja da pljuva po sebi.
lp"