Stran 2 od 11 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 102

Tema: Montaže

  1. #11

    Privzeto

    Ali slučajno kdo ve, če je kakšna montaža, kjer lahko optiko daješ gor in dol vsakokrat, ko greš streljat, enakovredna fiksni montaži glede natančnosti optike?
    Al si zrihtaj Suhlovo montažo (zanjo boš dal 400-500€),ki je zelo zanesljiva,ali pa EAW schvenk montažo. Ne vem pa koliko je zanesliva Leupold QR montaža!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    kakšna korekcija montaže je potrebna, če maš na puški 4x32, pol pa hoč dat gor 6x42?

  3. #13

    Privzeto

    Nove "noge" in objemke,če češ met isto motažo,pa še to ti bo verjetno puškar moral prestaviti podstavke zaradi razdalje le-teh in velikosti daljnogleda!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    To se prav najbolš komplet zamenat!

  5. #15

    Privzeto

    V bistvu ja!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #16

    Privzeto

    QR od Leupolda je 100% zanesljiva. Preverjeno 100% velikokrat.

  7. #17

    Privzeto

    Rabim montažo za Zastavin mini mauser v cal. 223 Rem. Najrajši bi fiksno ni pa nujno, lahko tudi na ZS. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  8. #18

    Privzeto

    Iščem, iščem pa ne najdem,... Bil je nekje na forumu en link, do ene strani na kateri precej ugodno prodajajo montažne dele za optiko (nisem prepričan, ampak se mi zdi, da je bil s Hrvaške). A kdo mogoče ve za kako podobno stran? Lahko mi pošlje na zasebno sporočilo.

    Zadeva pa je sledeča. Imam Browningovo polavtomatsko malokalibrsko puško in strelni daljnogled Bushnell Banner 3-9x40. Sedaj bom ta daljnogled montiral na puško pa me zanima ali kdo ve koliko približno stane montaža daljnogleda? Nekateri so mi povedali precej visoke cene, pa sem prepričan, da se da kje dobit ceneje. Sezona lova na vrane se bliža, lisice pa so že tukaj

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #19

    Privzeto

    OOOOO GANGI!!!!! se je pojavu
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #20

    Privzeto

    Ali kdo ve kje se da kupiti montažne dele za česke fiksne montaže;rabim samo obročke,pa je montaža narejena tako,da se da menjati samo obročke,baza ostaja....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 11 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •