Stran 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 102

Tema: Montaže

  1. #91
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat pico_pek je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni,

    Prosil bi za nasvet ob nakupu nove montaže za nov Steyr SBS 8x68S na katerega pride montiran Z4i (30mm). Želim fiksno montažo, saj daljnogleda ne bom dajal dol, picatinny zaradi robustnosti odpade. Kolega mi je priporočal QR od Leupolda ampak se mi zdi precej nežna za ta kaliber, kaj pravite vi ? Prosim za en pametni nasvet,

    Hvala
    Pomoje tudi kak EAW, Recknagel ali podobno.

    Pa Leupold QR ni fiksna, drži pa sigurno, neki ameriški puškar jo je uporabil za montirat optiko na .375 H&H Magnum (dobro, dal je večje vijake za pritrdit baze na puško), ampak vseeno bi pomoje morala zdržat.

  2. #92

    Question

    Pozdravljeni,

    zanima me če kdo uporablja montažo innomount? kako se obnese pri natančnosti pri snemanju in ponovnem montiranju?

    hvala, lp

  3. #93

    Privzeto Montaža za Brno mod.5 .22lr (brno ZKM573)

    Zanima me kakšna montaža paše na MK Brnom mod.5 oz ZKM-573 . Menim, da je enaka tudi na Brno zh304.
    Kakšna šina je (kako se ji pravi) in koliko mm naj bi bila?

  4. #94
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Na teh puškah mislim, da je šina dimenzije 14.5mm.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  5. #95
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Citat brenneke je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni,

    zanima me če kdo uporablja montažo innomount? kako se obnese pri natančnosti pri snemanju in ponovnem montiranju?

    hvala, lp
    Pri nas doslej še nismo imeli niti ene reklamacije z njihovimi montažami in po besedah strank, naj bi bila ponovljivost takšna kot mora biti.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  6. #96

    Privzeto Montaža

    Pozdravljeni. Ima kdo iskušnje z russanovimi snemljivimi obročki na picatinny šini in sicer kako je z točnostjo puške po snemanju le teh.

  7. #97

    Privzeto

    Pred mesecem sem kupil takšen komplet in imam narejeno na puški, da lahko na šini menjam širokokotni daljnogled in "normalnega" za lov iz preže do mraka.
    Pri strelu na 100 m pride po nastrelitvi obeh daljnogledov v center do manjših odstopanj (nekje do 3 cm), ki pa niso nujna posledica montaže ampak je lahko tudi moj slabši strel.
    Samo zapomniti si moraš kje na šini si imel daljnogled pritrjen, ga daš nazaj na isto mesto in za potrebe lova (lov na divjad velikosti lisice in naprej) ne sme biti težav.

  8. #98

    Privzeto

    Rusanove montaže so zelo cenjene in kvalitetne. Moji obročki imajo po 3 vijake na vsaki strani. Po snemanju nisem opazil razlike pri zadetkih.

  9. #99

    Privzeto

    Jaz mam sicer dva vijaka pa me prepričuje eden da je treba bo vsakem snemanju puško ponovno nastreliti. Ni druge kot da sprobam samo ni še bilo priložnosti.

  10. #100

    Privzeto

    Benelli Argo 30-06
    Swarovski Z8i 1-8x24

    Kakšno obliko montaže priporočate?

    Hvala za vsako informacijo

Stran 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •