Stran 9 od 11 PrvaPrva ... 567891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 102

Tema: Montaže

  1. #81

    Privzeto

    Citat Heretic je objavil: Pokaži objave
    Glede čeških montaž sem v zadnjih dneh že samo s strani ljudi v tem fohu naletel na popolnoma nasprotna si mnenja. Od tega, da so popolnoma neprimerne do tega da ni boljše izbire za češko puško. Zdaj pa vedi...
    tudi jst imam eno izkušnjo, namreč ko sem kupoval češki karabin 550 mi trgovec na dolenjskem ni želel dobaviti češke montaže zanjo. ker je rekel da ne naročuje več teh montaž ker bi naj imel same probleme z njimi. in mi je tako dobavil (dragega) MAKa.
    tko da če so res nekvalitetne ne vem. morda pač trgovci želijo več zaslužiti.
    ampak če bo šlo kaj narobe boš finančne posledice nosil sam.

  2. #82
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Alternativa češkim montažam so tudi montaže Rusan in kolikor smo jih doslej prodali za 550, 527 in Brno ZH še nismo imeli neke resne reklamacije z njimi.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  3. #83
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Fiksno montažo na repetirki zastava m70 nameravam zamenjati s snemljivo(daljnogled in pika).Gledal sem že Leupold QR,pa sta mi dva puškarja to odsvetovala,da ne bo ponovljivosti.(kal.7x64).
    Priporočajo mi schwenk ali pa tudi rusan.Ali kdo uporablja rusan zasučno montažo in kako se obnese.

  4. #84
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Meni pa so svetovali Leupold QR... Kdo bo dobil dolgi nos???

    Če ne bi imel že ene komplet suhl montaže, bi se pri drugi optiki zagotovo odločil za QR.

    Drugače pa zelo hvalijo zasučno in med njimi tudi Rusanovo... Vprašaj Optic Trade. Sem videl, da ponujajo tudi njihove izdelke...

  5. #85
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat ANDIGS je objavil: Pokaži objave
    Fiksno montažo na repetirki zastava m70 nameravam zamenjati s snemljivo(daljnogled in pika).Gledal sem že Leupold QR,pa sta mi dva puškarja to odsvetovala,da ne bo ponovljivosti.(kal.7x64).
    Priporočajo mi schwenk ali pa tudi rusan.Ali kdo uporablja rusan zasučno montažo in kako se obnese.
    Napiši ta dva "puškarja". Če imaš 300 Eur si omisli EAW.

  6. #86

    Privzeto

    Sam sem preizkusil tako fiksno kot scwenk ali zasučno in suhl montažo nekaj smo tudi poizkušali s temi picatinny ampak to ni to, nazadnje sem ostal pri suhl montaži.
    Po mojem mnenju najboljša montaža, najbolj zanesljiva, najbolj elegantna, je pa res da ni poceni, ko jo pa imaš je pa zakon!

    S tovarniškimi montažami, kot naprimer blaser ali leupold nimam izkušenj in jih tudi ne bom ocenjeval, uporabniki pravijo da so zanesljive.

  7. #87
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Generalno gledano imamo z Rusan montažami zelo dobre izkušnje, saj reklamacij praktično ni in so cenovno zelo ugodne. Moram pa ob tem povedat, da smo njihovih Švenk montaž prodali le nekaj in imamo bolj izkušnje z njihovimi obročki, šinami ter montažami za Brno ZH ter podobnimi. Kolikor slišim od puškarjev pa naj bi tudi njihove Švenk montaže bile kvalitetne.

    Glede EAW, Recknagel in Mak montaž pa lahko prav tako zapišem le pozitivne izkušnje, a seveda so izdelki vseh teh znamk precej dražji od Rusanovih.

    Sam sicer bolj prisegam na picatinny šino ter kvalitetne monoblock montaže, je pa res da na kakšni klasični lovski puški to ni estetsko zaradi glomaznosti.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  8. #88
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Hvala vsem za nasvete.Ko in če se bom odločil,javim.

  9. #89

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    Prosil bi za nasvet ob nakupu nove montaže za nov Steyr SBS 8x68S na katerega pride montiran Z4i (30mm). Želim fiksno montažo, saj daljnogleda ne bom dajal dol, picatinny zaradi robustnosti odpade. Kolega mi je priporočal QR od Leupolda ampak se mi zdi precej nežna za ta kaliber, kaj pravite vi ? Prosim za en pametni nasvet,

    Hvala

  10. #90

    Privzeto .

    EAW me še ni razočaral.

Stran 9 od 11 PrvaPrva ... 567891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •