Stran 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 104

Tema: Meopta strelni daljnogledi

  1. #41
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat .300 je objavil: Pokaži objave
    imam sam in tudi prijatelji ki ga imajo so odlične za ta denar boljše optike neboš dobil... je pa razlika pri tem kar je main napisal samo to da en model ima križ v 2. ravnini eden pa v 1. ravnini....
    Hvala za odgovor obema. Dodatno sta me prepričala v nakup. main prosim če mi na zs sporočiš kje v NM si to gledal.

    300 povej mi malo več o križu ena in dva. V lovišču imamo predvsem gamse in malo srnjadi, vsako leto pa več jelenjadi in prašičev. Kaj svetuješ?

    Hvala,lp
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #42

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    Ima mogoče kdo tukaj Meopto Artemis 2000 1.5-6x42mm? Kako se obnese?
    Če ti kaj pomeni moje mnenje: imam Artemis 3-9*42 in sem zelo zadovoljen z njim. Je praktičen in dosti majhen strelni daljnogled tko da mi zaenkrat ni žal, da sem ga nabavil.

  3. #43

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    Ima mogoče kdo tukaj Meopto Artemis 2000 1.5-6x42mm? Kako se obnese?
    Jaz imam tako Meopto že dvanajsto leto in sprva nisem imel kakšnih problemov, pred dvemi ali tremi leti, pa se mi je križ v daljnogledu povesil v levo in to kar precej. Vzroka še zdaj ne vem. Ni bilo kakega hudega udarca v daljnogled ali kaj podobnega. Od takrat v kakovost Meopte nisem več tako prepričan. Slišim kar nekaj pohval glede Meopte in mogoče so tudi upravičene (nova generacija daljnogledov), vendar večinoma od lovcev, ki grejo na lov trikrat na leto, tako, da je to bolj larifari. Kakovost se pokaže, če je daljnogled v uporabi, ne pa doma v omari.

  4. #44

    Privzeto

    Sam imam Meopto Artemis 3-9x42. Intenzivno jo uporabljam že 8 let in zaenkrat deluje brez problemov.

    Ali kdo ve kako se obnese nova serija Meopro ki ima premer tubusa 1 colo.

  5. #45

    Privzeto

    A izdeluje meopta tudi daljnoglede s šino?

  6. #46
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Ja...

  7. #47
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Brežice
    Prispevki
    119

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Ali kdo ve kako se obnese nova serija Meopro ki ima premer tubusa 1 colo.
    Enako vprašanje, zanima me predvsem ta:http://www.meoptasportsoptics.com/sh...2i/ctgRen.html

  8. #48
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    http://opticsthoughts.com/index.php/...bled-in-the-us

    V tem testu je mogoče najti kakšno koristno informacijo. Gre pa dejansko za direktno konkurenco Minoxu ZA3 in Zeiss Conquest daljnogledom na USA tržišču. V EU pa se trenutno še niso povsem prijeli na trgu (niti Minox ZA3, niti Meopta Meopro), čeprav oboji ponujajo zelo solidne optične lastnosti za ugodno ceno.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  9. #49

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    Zanima me, če ima kdo izkušnje z strelnim daljnogledom Meopta meostar R1 1.5-6x42 RD (kvaliteta izdelave, robustnost, optične zmogljivosti...)?
    Iščem strelni daljnogled, ki bo primeren za čakanja ob slabih svetlobnih pogojih, zalaze ter pogone. Torej vsestransko uporaben daljnogled. V lovišču imamo srnjad, jelenjad, divje prašiče, medved, lisica, jazbec...
    Montiran bo verjetno na CZ 550 Lux, ali na CZ 557 lux kalibra 7x64.

    Če se ne motim lahko orožni list opravim že med pripravništvom in tudi lahko nabavim orožje. Naj me kdo popravi, če se motim.

    Hvala, Lp!

  10. #50

    Privzeto

    Ja takoj, ko opraviš tečaj varnega ravnanja z orožjem...

Stran 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •